Kloubové tyčinky grátis k limitované edici Gelo-3 complex

31. ročník Rajecký maratón 2014
31. ročník Rajecký maratón 2014

31. ročník Rajecký maratón 2014

31. ročník Rajecký maratón 2014

Rajecký maratón psal v sobotu 9.8. 2014 již svou 31. kapitolu. Zúčastnilo se ho množství běžců nejen ze Slovenska, ale i ze zahraničí. Polovina léta se k nám nezadržitelně blížila as příchodem srpna se celá Rajecká dolina těšila, soustředila a připravovala na velkou událost, která se v Rajci koná pravidelně již desítky let. Na své si také jistě přišli i mladší závodníci a zpestřili si tak své letní prázdniny.

  Toto kvalitní sportovní událost, které se běží z Rajce do Čičmany a zpět, je již neodmyslitelnou součástí léta v Rajecké dolině a každý rok se ho účastní množství běžců ze Slovenska, České republiky, Polska, Maďarska, Ukrajiny a stále častěji můžeme na startu vidět i běžecké esa z dalších států Evropy a dokonce afrického kontinentu.

  I letos jsme byli svědky kvalitních běžeckých soubojů a na akci jsme spolu s týmem Kompava zažili úžasnou atmosféru během celého závodu. Mnozí běžci nás už znali z předešlých závodů ať už v Rajci, kde se účastníme každý rok, ale iz jiných koutů Slovenska. Závodníci si pochvalovali účinky produktů pro běžce jako K-4 Power kapsle před a během výkonu, K-4 Power energetické gely, energetické tyčinky 3Energy Bar, které je během běhu provázely. Osvěžení a energii jim zase poskytl iontový nápoj HypoFit. Každý návštěvník stánku dostal kromě cenných informací o správných doplňcích před, během a po běhu i různé vzorky, prospekty, zda reklamní materiály.

  Kromě maratonu jsme se během akce těšili i na další běžecké disciplíny - polmaratón, který se běžel do Rajecké Lesné a zpět, inline maraton na bruslích, zda 2km běh ulicemi města Rajec. Více než 800 běžců, kteří se v Rajci postavili na start s odhodláním podat co nejlepší výkon jsme kromě povzbuzování podporovali kvalitním pitným režimem Kompava. Krásná medaile umí i po letech připomenout, že všichni zdolali nejtěžší, nejkrásnější a nejsrdečněji Rajecký maratón.

  A to stále není všechno. Vedle závodů se Rajci konal i tradiční jarmark s množstvím doprovodných akcí. Na náměstí SNP přišlo množství lidových umělců, kteří nabízeli své domácí výrobky. Po přivítání a ocenění výkonů maratonce, polmaratóncov a bruslaře nás čekala tombola s hodnotnými cenami a po ní koncert jednoho z nejznámějších Slovenská raperů - Majka Spirita. Večer předvedou své umění DJ Milan Lieskovský, který se postaral o zábavu až do rána.