Zbavte se nadbytečných faldíků a pneumatiky vyměňte za kostičky
Zbavte se nadbytečných faldíků a pneumatiky vyměňte za kostičky

Zbavte se nadbytečných faldíků a pneumatiky vyměňte za kostičky

Zbavte se nadbytečných faldíků a pneumatiky vyměňte za kostičky

Ideální ženská postava by měla být ve tvaru přesýpacích hodin, aby dokonale vystihovala ženskost. Nejdůležitější partie je jednoznačně břicho.

Cvičit můžete klidně i v pohodlí domova, a to na měkké podložce. Hezké, štíhlé břicho je důležité také pro muže i ženu. Nic není nemožné i ten na oko nejhorší případ může velmi překvapit!

Základem úspěchu v dosažení super břicha je strava (60 %) trénink a cvičení tvoří zbývajících 40 %. Podstatné je snížit procento tělesného tuku. Tuk musí jít dolů téměř všechen, musíte si uvědomit, že místně se hubnout nedá. Tuk jde z celého těla nebo nejde vůbec, proto cesta za sexy břichem bývá pro některé často těžká.

1. snížení celkového objemu tělesného tuku

2. kvalitní trénink břicha

Břišní svalstvo se skládá z horní, střední, dolní a boční části. Každý cvik je převážně na jinou část. Kombinace cviků v ​​tréninku by měla být taková, abychom zatížili všechny cílené části.

Na vrchní část břicha dobře působí cviky jako zkracovačky, nebo klasické "sed - leh".

Na dolní část zabírají cviky, kde jsou zapojeny nohy, např. přítahy kolen k bradě, zvedání nohou ve visu, „sklápěčky„.

Boční břišní svaly je velmi důležité zatěžovat pouze přiměřenou váhou, protože pokud bychom je zatížily moc, sval by narostl do objemu a opticky by to rozšířilo pás. Proto tuto partu zatěžovat snadno, ale vysoký počet opakování v sérii!

Břicho je dobré cvičit obden, děláme takové cviky, abychom zvládli 15 až 30 opakování. Počet sérií na cvik by měl být 3 až 4. Je třeba v tréninku zvolit cviky, které zatíží horní, střední, dolní i boční část břicha. Boční břišní svaly cvičíme s menší zátěží a vyšším počtem opakování.

Doporučený doplněk při redukci tuku: Thermofit spalovač tuků, L-karnitin
Dva až tři tréninky týdně na objem stačí.

Další chyba, kterou mnoho lidí při tréninku břicha dělá je, že se snaží dělat příliš mnoho opakování a myslí si, že tím spálí tuk z břicha. Je to ale omyl. Stačí dělat 10-15 opakování během jedné série a provést tři až pět sérií z každého cviku.

Při břiše je obzvláště důležité správné dýchání. Při každé kontrakci byste měli mohutně vydechnout, abyste sval maximálně procítili. Při návratu do počáteční pozice následuje pomalý nádech.

Většinou si trénink břicha rozdělíte na tři části - trénink dolní části, horní části a šikmého svalstva.

Měli byste začínat spodní částí, protože zatímco při ní trénujete i vrchní, naopak to neplatí. Můžete pak procvičit šikmé svaly a trénink zakončit cvikem na horní část rušného svalstva.

Nejlepší cesta jak zhubnout na břiše, je úprava jídelníčku. Stačí snížit příjem kalorií o 500 až 800 denně a pěkně začnete hubnout.

Co se týče břicha, výborné je běhání, plavání, při cyklistice (ne stacionář) a „ sklapovačky „. Při těchto sportech Vaše břišní svalstvo pracuje a začnete pěkně ztrácet centimetry po obvodech.

 Přírodní spalovač tuků KOMPAVA L-karnitin