Osvěžení a protein? Určitě zkuste nový JUICY PROTEIN Více na...

Velkoobchod

Velkoobchod

Nabídněte svým zákazníkům to nejlepší na trhu výživových doplňků.

Vážíme si každého zákazníka, který má zájem o kvalitní, čisté a funkční produkty.

Registrace do b2b


Nejprve je třeba vyplnit registraci s potřebnými údaji. Po registraci vás bude kontaktovat náš obchodní zástupce z příslušného regionu a projde s vámi velkoobchodní podmínky a možnosti spolupráce. Pro urychlení schválení velkoobchodní registrace uveďte co nejpřesnější informace o sobě, resp. své společnosti, abychom Vás uměli lépe specifikovat a nastavit vám nejvýhodnější ceník.

Registrovat se jako b2b partner - ZDE

5 důvodů, proč zařadit výživové doplňky značky Kompava do vašeho portfolia:

1. Výroba přímo v srdi Evropy

Výživové doplňky značky Kompava jsou vyvíjeny a vyráběny přímo v srdi Evropy na Slovensku. Používáme suroviny od těch nejvybranějších dodavatelů z celého světa. Produkty jsou vyráběny z čistých potravinářských a farmaceutických surovin, které jsou povoleny v rámci EU.

Díky kvalitně vybudovanému logistickým a výrobnímu procesu nemusíte mít strach, že dojde k výpadku zboží pro vaše zákazníky. Můžete se spolehnout na 100% dostupnost našich produktů.

2. Znalost značky u zákazníků již 20 let

Značka Kompava si drží přední místo na trhu výživových doplňků již téměř dvě desetiletí. Je známá nejen u sportovců, ale také u běžné populace. Všichni naši zákazníci vědí, že u nás najdou nejen kvalitní výživové doplňky, ale i odborné informace v oblasti zdravé výživy.

3. Široké portfolio produktů

Z naší nabídky si rozhodně vyberete. V portfoliu společnosti Kompava najdete více než 85 druhů produktů. Jsou rozděleny do 3 rad a to sportovní, pharma a anti age. Ať už vlastníte e-shop, fitness centrum, lékárna, obchůdek se zdravou výživou nebo beauty salon, v naší nabídce najdete ty pravé produkty pro vaše zákazníky.

4. Profesionální tým obchodních zástupců

Nabízíme vám profesionalitu a odbornost našich obchodních zástupců, kteří vám budou plně k dispozici ať už pro vypracování cenové nabídky na míru, sestavení portfolia produktů podle vašich představ, odborné poradenství v rámci zdravé výživy či marketingovou podporu při prodeji výživových doplňků značky Kompava. Náš tým je vám plně k dispozici.

5. Rychlé vyřízení objednávky - vzorková podpora

Pokud vytvoříte objednávku do 12:00, zboží vám ještě ten den zabalíme a vyexpedujeme, aby bylo druhý den u vás. Navíc jako velkoobchodní zákazník můžete k nákupu uplatnit benefit ve formě vzorků, které výborně poslouží jako dárek pro vaše zákazníky.

"Sledujeme popřední světové trendy v oblasti výživy, sportu a podpory zdravého životního stylu. Naše produkty nejsou určeny jen pro sportovce ale i lidem, kterým záleží na svém životním stylu a snaží se ho stále vylepšovat."

Kontakt na obchodních zástupců společnosti Kompava

gonex@kompava.sk, +421 903 237 425

Reference od našich B2B partnerů:

"Naša prevádzka KRYOWELL poskytuje služby v oblasti regenerácie a wellness. Služby ako celotelová a lokálna kryoterapia, masáže, wellness s fínskou saunou a hydromasážnym bazénom, skupinové a individuálne rehabilitačné a kondičné cvičenia využívajú najmä ľudia, ktorí vedú aktívny život, rekreační aj vrcholoví športovci, ľudia s problémami pohybového aparátu všetkých vekových kategórií. Firma Kompava nám dodáva výživové doplnky od roku 2013. Pre spoluprácu s ňou sme sa rozhodli hlavne preto, že je to slovenská firma, ktorej veríme. Veríme obsahu účinných látok a kvalite použitých surovín vo výživových doplnkoch. Pani riaditeľka spoločnosti ako aj zamestnanci sú vždy ústretoví a v oblasti zdravia a výživových doplnkov vzdelaní na vysokej úrovni. O produktoch vedia všetko a vždy dobre poradia. Vyvíjajú nové výživové doplnky, nové služby v súlade s aktuálnymi svetovými trendmi v oblasti  zdravia a výživy.  Dôvera a kvalita produktov je pre nás a pre spokojnosť našich klientov prvoradá. Za tie roky spolupráce bola pre nás firma Kompava vždy serióznym obchodným partnerom a je nám potešením s ňou spolupracovať."

za spoločnosť KRYOWELL, Ing. Bc. Zuzana Kováčiková

"S firmou Kompava spolupracujem od októbra 2020 ako obchodník v B2B sfére a toto rozhodnutie neľutujem. Spolupráca a prepojenie veľmi aktívnych ľudí, rýchlosť dodávok, kvalitné služby ako  aj online predstavovanie nových výrobkov. Dlhé roky sa venujem fitness a kulturistike, vyskúšala som mnoho výrobkov od iných, zahraničných firiem. Pred niekoľkými rokmi sa mi do rúk dostal proteín s názvom Welness Daily Protein s natur príchuťou. Ostala som mu verná do dnes.  Jeho zloženie a chuť ma dostali. Siahla som samozrejme aj po rôznych výrobkoch, či už je to lyzín, tryptofan, bcaa atď. A tu začal veľký prieskum a pátranie po výrobcovi. V roku 2017 som sa stretla s firmou Kompava  na kurze fitness a kulturistiky. Tu som si vypočula veľmi slušné informácie o výrobe a pridaných surovinách, čo docielilo len moje utvrdenie o kvalite výrobkov. Dnes  mám športovo - poradenské centrum a doplnky výživy Kompava sú číslo 1, o čom svedčia reakcie mojich zákazníkov. Moja myšlienka spolupráce s firmou Kompava sa stala skutočnosťou, čomu som nesmierne rada." 

Spoločnosť BODYSHAPE