Fitness doplňky

Doplňky a různé příslušenství by nemělo chybět nikomu, kdo se aktivně věnuje jakémukoliv sportu. Ať už jsou to šejkry a sportovní lahve, do kterých si vyděláte oblíbený nápoj či protein, fitness oblečení, díky kterému se během tréninku budete cítit pohodlně a komfortně, odborné knihy, které vám odpoví na důležité otázky nebo tejpovací pásky, které se využívají ke stabilizaci kloubních struktur a segmentů.

Pokud to s cvičením myslíte opravdu vážně, funkční sportovní láhev nebo dobře padnoucí šejkr se stanou vaším každodenním doplňkem. Vybrat si můžete přesně podle vašich představ. Ať už chcete šejkr, ve kterém si budete vydělávat protein, praktickou láhev na smoothie nebo cyklistickou láhev. V naší nabídce najdete dokonce i malý sexy šejkr pro každou správnou fitness nadšenkyně nebo dětský šejkr s kompaváčikom na přípravu například JAMI dezertu či drinku.

Tejpování je dnes již standardní metodou používanou ve sportu, sportovním lékařství a v rehabilitačních centrech. Stejně je ale tejpování prospěšné i pro terapii poruch pohybového aparátu běžné populace. Tejpování pochází z anglického slova "tape", což ve významu slova znamená zalepit. Díky správnému používání tejpovacích pásek si dáte do pořádku chronické bolesti pohybového a svalového aparátu.

Víte, co je pro sportovce nutnost? Kvalitní funkční oblečení, díky kterému se bude během tréninku cítit pohodlně. Nebo co tak ponožky s dobrou ventilací, které zabraňují nadměrnému pocení nohou?

Občas každý z nás potřebuje dobrý a důvěryhodný zdroj informací, díky kterým se může posouvat více a více vpřed. Pokud například potřebujete zjistit, jak změnit své tělo od úplného základu nebo se chcete dozvědět něco více o výživě a tělu prospěšných látek, vyberte si z naší odborné literatury.