Osvěžení a protein? Určitě zkuste nový JUICY PROTEIN Více na...

Detoxikace organismu a těla

Dopřejte svému tělu očistu, jako když si dopřáváte osvěžující sprchu. Nechte odplavit vše, co jej zatěžuje, aby pocítilo lehkost a mohlo se samo zregenerovat. Překonat únavu a vyčerpání, nabrat nové síly a entuziazmus, které skvěle využijete třeba v posilovně nebo při sportování pod širým nebem.

Detoxikace má organizmus zbavit jedovatých látek, tzv. toxinů, které se v něm hromadí buď z nesprávné životosprávy anebo vplyvem prostředí, ve kterém žijeme. Toxiny představují jakoukoli látku, která je nějak škodlivá pro tělo. Jedná se o všechny kovy, chemikálie, škodliviny, umělá aditiva v jídle, pesticidy atd. Pravda je taková, že jsme s nimi v každodenním kontaktu – najdeme je ve vodě, v jídle i ve vzduchu, který dýcháme a je velmi těžké zbavit se jich. Díky doplňkům stravy jako je MSM či Yucca Shidigera nám to ale půjde snadněji.

Lidské tělo má přirozenou schopnost pročišťovat se. Zásadní roli v tom hraje trávící trakt, kůže, plíce, játra, ledviny, dokonce i mozek. Celková detoxikace představuje razantní změnu životního stylu – třeba v podobě cvičení, u kterého se pořádně zapotíte. Při meditaci si zase pročistíte hlavu a zbavíte se stresu.

Můžete ovšem udělat ještě víc. Díky produktům jako AcidoFit dopřejete svému tělu dostatek živin, minerálů a vitamínů. Zároveň podpoříte imunitu, doplníte energii po náročném výkonu a zklidníte své trávení. Rádi vám poradíme a sestavíme kombinaci účinných látek přímo na míru.