Získejte nyní balení Serrapeptase Plus +30% obsahu za cenu klasického balení. Více na...

Zdravé vlasy, nehty a pleť

Děláte vše správně, staráte se o sebe, aktivně cvičíte a zdravě se stravujete, ale vaše tělo každým rokem stárne? Mají to tak všichni, nemějte obavy. Avšak ne všichni vědí, že to nemusí skromně a smutně akceptovat a smířit se s tím, ale stárnutí lze částečně ovlivnit a zpomalit. Často vnímáme stárnutí jen v kontextu jeho projevů na pokožce, jako jsou vrásky, rýhy a ztráta pružnosti. Budete možná nyní překvapeni, ale působením času dochází k přeměně a postupnému rozkladu každé vrstvy kůže, od povrchové epidermis až po svaly, které ji podpírají a vrstvy tuku hluboko uvnitř.

Mějte krásné vlasy, nehty a pleť

Máme vitamíny na vlasy, vitamíny na pleť i unikátní výživu na nehty. Všechny na přírodní bázi podporují zdravý vzhled a vitalitu, pevnost, pružnost a mladistvost. Objevte tajemství krásy a dopřejte si kvalitní výživu. Kosmetické přípravky na bázi vitamínu A a E dokáží obnovit a zpevnit vrchní vrstvu, takže pokožka vypadá hladší a méně vrásčitě. Abyste však v boji proti stárnutí dosáhli skutečných změn, musíte aktivovat buněčné mechanismy včetně biochemických a hormonálních dějů a vrátit jejich fungování do normálu.

Vitamin C může zvýšit hladinu kolagenu, ať už je aplikován přímo na pokožku nebo přijat ve formě doplňků, kdy podporuje obnovu mitochondrií v kůži a srdci, ovlivňuje tak funkci každé buňky, zlepšuje výrobu energie a podporuje opravu a odstraňování buněk.

Vitamíny pro krásnou pleť jsou základem optimální péče o vaši pokožku. S adekvátním přísunem vitamínů na pleť můžete dosáhnout krásného a zdravého vzhledu. Vitamíny na pokožku, jako například vitamín A, C a E, jsou nezbytné pro stimulaci kolagenu a udržení jejího mladistvého vzhledu.

V boji proti stárnutí pokožky jsou vitamíny pro pleť neocenitelné.

Krása není jen o vzhledu, ale také o vnitřní vitalitě a energii.

Antioxidanty

Jako například vitamín C, selen a zinek chrání buňky před oxidativním stresem a pomáhají správnému fungování imunitního systému. Zlepšují tím nejen stav pleti a její zářivý vzhled, omlazují tělo do hloubky ve všech jeho strukturách. Mají protizánětlivé účinky na pokožku a umožňují jí, aby nastartovala vlastní léčebné procesy. UV záření a volné radikály mohou rozpohybovat změny, jejichž výsledkem jsou tmavé skvrny a nerovnoměrný tón pleti. Antioxidanty představují účinnou ochranu před těmito negativními vlivy prostředí.

Ženšen

Jeden z nejpoužívanějších rostlinných výtažků v čínské medicíně, připisuje se mu téměř magická schopnost uzdravovat, prodlužovat život a posilovat organismus.