Podle zákazníka

Vitamíny a výživové doplňky se staly neodmyslitelnou a důležitou součástí našeho každodenního života. Každý zná sebe nejlépe a má své individuální potřeby. V kategorii „dle zákazníka“ se věnujeme vám - našim cenným zákazníkům, kteří si vážíte svého zdraví a máte pozitivní přístup ke své výživě, dbáte o sebe a staráte se o sebe (sportujete, jezdíte na kole, věnujete se kulturistice, zda rádi běháte) a své blízké (děti, prarodiče, manžela, manželku).

Každý z nás občas sáhne po nějakých výživových doplňcích. Závisí to na individuálních faktorech, včetně životního stylu, stravovacích návyků, genetiky, zdravotních podmínek a osobních cílů. Komu a na co mohou prospět naše vitamíny a výživové doplňky?

Doplňky stravy pro ženy

Jsou určeny pro ty z vás, které pečujete o své celkové zdraví, chcete být krásné, vypadat mladší, mít krásné vlasy, nehty a pleť nebo se chcete zbavit stresu, zda toužíte být štíhlé a hledáte doplňky na hubnutí. Se vším uvedeným vám umíme pomoci a připravili jsme speciální produkty určené ženám.

Doplňky stravy pro muže

Muži ale ani náhodou za ženami v dnešní době nezaostávají. Pro ty z vás, kteří hledáte něco na podporu vitality a výkonnosti, zda nárůst svalové hmoty nebo potřebujete podpořit imunitu či výživové doplňky na plodnost, máme pro vás řešení. Všechny naše vitamíny pro muže vám rádi poslouží k tomu, co právě potřebujete.

Vitamíny pro seniory

Pokud hledáte doplňky stravy pro plnohodnotný život seniorů, které zohledňují potřeby spojené s věkem, podporují celkové zdraví či kloubní výživu nebo například zdraví cév, pak nevynechejte kategorii doplňků stravy pro seniory.

Doplňky stravy pro děti

Děti během růstu a vývoje také potřebují doplňovat vitamíny a proto jsme připravili celou řadu výživových doplňků pro děti, které přesně v tomto pomáhají. Pokud hledáte něco na podporu pitného režimu, zdravé sladkosti, kvalitní probiotika nebo máte doma malého sportovce, jste tady správně.

Výživa pro sportovce, pro cyklisty, pro kulturisty, pro běžce

Pro váš aktivní životní styl jsme vyvinuli speciální formulace výživových. Bez ohledu na to, čemu se konkrétně věnujete, naše nabídka vám poskytne doplňky, které podpoří vaše výkony a potřebnou regeneraci.