Kompava Běh zdraví
Kompava Běh zdraví

Kompava Běh zdraví

Kompava Běh zdraví

S nápadem uspořádat běh s názvem Kompava Běh zdraví přišel náš obchodní zástupce Peťo Hertl. Peťo kromě toho, že má v rámci KOMPAVA na starosti region Skalica, Senica, Hodonín, Holíč a okolí, má i svou kamennou prodejnu v Skalici av neposlední řadě je vrchovatou triatlonistů.

Kompava Běh zdraví byl prvním závodem, který odstartoval sérii závodů Hertlsport Extrem Tour 2014, které má také pod svou záštitou Peťo Hertl. První ročník běhu se konal 25. dubna 2014, kdy nás trošku potrápilo bláznivé aprílové počasí a střídalo se sluníčko s deštěm. Těsně před startem se spustil déšť, který už i tak náročný terén udělal ještě náročnějším J

Start i cíl závodu byly situovány v areálu rekreačního zařízení Skaličan v Zlatnickém údolí. Trať závodu vedla ze Zlatnické doliny po cyklotrase k přehradě Mlynky a zpět. Kategorií bylo nepočítaně - muži od 20 do 59 let si zakuckal trať s délkou 10 km; ženy, muži nad 60 let a junioři absolvovali trať o délce 5 km. Tutéž trať si zakuckal i všichni zaměstnanci firmy Kompava, přátelé a zákazníci. Mezi Kompavákov se vyhodnocovala kategorie muži a ženy bez omezení věku.

Hlavním posláním závodu Kompava Běh zdraví bylo nabídnout milovníkům běhu událost v pěkném prostředí Zlatnické doliny, při kterém si vychutnají každý krok tratě a zároveň udělají něco pro své zdraví.

Touto cestou bychom chtěli poděkovat petů Hertl za super myšlenku, její zorganizování a také za jeho dlouholetou spolupráci a oddanost Kompava. Samozřejmě kdo nepřišel letos, příští rok má možnost reparátu! Přijďte si zaběhnout a udělat něco pro sebe a své zdraví!