Osvěžení a protein? Určitě zkuste nový JUICY PROTEIN Více na...

Doplňky stravy pro sportovce

Co je vaše priorita? Růst svalů? Nabírání hmoty? Ztráta tuku? Ve výbavě máte zdravý životní styl, spoustu pohybu, namáháte se fyzicky i psychicky s touhou dosáhnout svých tělesných proporcí a cílů. Pro takový aktivní životní styl sportovce jsme vyvinuli speciální formulace výživových doplňků, které vzpruží, nakopnou, zregenerují, jako proteiny, výživa na klouby, spalovače tuků a podobně.

Bez ohledu na to, čemu se konkrétně věnujete, naše nabídka vám poskytne doplňky, které podpoří vaše výkony a potřebnou regeneraci. Na jaké výživové doplňky je třeba se zaměřit, pokud jste sportovec?

Proteinové doplňky

Jako syrovátkový (Whey) protein jsou užitečné pro podporu růstu a obnovu svalů po tréninku.

Například náš 4 Synergy Protein je ideální pro ty, kteří se věnují sportu a cvičení. V případě tréninků nebo cvičení večer je to perfektní volba pro organismus, který nemusí během noci hladovět.

Branched-Chain Amino Acids (BCAA)

Aminokyseliny BCAA tvoří až 35% obsahu svalové hmoty a jsou klíčové pro tvorbu energie ve sportem zatížených svalech. Pomáhají při obnově svalů a snížení únavy po tréninku. Jejich přítomnost v těle urychluje tvorbu bílkovin a zabraňuje jejich rozkladu ve svalech během náročného cvičení a fyzické námahy.

Výživové doplňky na klouby pro sportovce jsou vhodné

  • Při nadměrné zátěži kloubů, jednostranně zaměřených sportech i na regeneraci po sportovních zraněních
  • Pro sportující mládež na podporu správného vývoje pohybového aparátu

Sportovci mohou mít zvýšené potřeby některých vitamínů a minerálů, například vitamínu D, vápníku, železa a dalších. Proto je třeba je doplňovat pravidelně ve zvýšené míře.

V případě dlouhodobých a vytrvalostních sportů také dobře poslouží uhlohydráty užitečné pro doplnění energetických zásob.