Doplňky stravy pro sportovce

Co je vaše priorita? Růst svalů? Nabírání hmoty? Ztráta tuku? Ve výbavě máte zdravý životní styl, spoustu pohybu, namáháte se fyzicky i psychicky s touhou dosáhnout svých tělesných proporcí a cílů. Pro takový aktivní životní styl sportovce jsme vyvinuli speciální formulace výživových doplňků, které vzpruží, nakopnou, zregenerují, jako proteiny, výživa na klouby, spalovače tuků a podobně.

Bez ohledu na to, čemu se konkrétně věnujete, naše nabídka vám poskytne doplňky, které podpoří vaše výkony a potřebnou regeneraci. Na jaké výživové doplňky je třeba se zaměřit, pokud jste sportovec?

Proteinové doplňky

Jako syrovátkový (Whey) protein jsou užitečné pro podporu růstu a obnovu svalů po tréninku.

Například náš 4 Synergy Protein je ideální pro ty, kteří se věnují sportu a cvičení. V případě tréninků nebo cvičení večer je to perfektní volba pro organismus, který nemusí během noci hladovět.

Branched-Chain Amino Acids (BCAA)

Aminokyseliny BCAA tvoří až 35% obsahu svalové hmoty a jsou klíčové pro tvorbu energie ve sportem zatížených svalech. Pomáhají při obnově svalů a snížení únavy po tréninku. Jejich přítomnost v těle urychluje tvorbu bílkovin a zabraňuje jejich rozkladu ve svalech během náročného cvičení a fyzické námahy.

Výživové doplňky na klouby pro sportovce jsou vhodné

  • Při nadměrné zátěži kloubů, jednostranně zaměřených sportech i na regeneraci po sportovních zraněních
  • Pro sportující mládež na podporu správného vývoje pohybového aparátu

Sportovci mohou mít zvýšené potřeby některých vitamínů a minerálů, například vitamínu D, vápníku, železa a dalších. Proto je třeba je doplňovat pravidelně ve zvýšené míře.

V případě dlouhodobých a vytrvalostních sportů také dobře poslouží uhlohydráty užitečné pro doplnění energetických zásob.