Získejte nyní balení Serrapeptase Plus +30% obsahu za cenu klasického balení. Více na...

Vytrvalost

Zkusit dát ze sebe ještě víc, než na co jste zvyklí? Sáhnout si na své limity a pokořit je jako nikdy předtím? Zkuste dosáhnout, co se zdá být nemožné! Jednoduše důvěřujte svému tělu a pomozte mu fungovat na 100%.

Vytrvalostní trénink klade na sportovce extrémní nároky z fyzického, mentálního i energetického hlediska. I zasloužilí šampióni občas zažijí momenty, kdy je opouští síly a jednoduše nemohou dál. Ten správný výživový doplněk může být malým detailem, který rozhodne o velkém vítězství. Odkrojte si trochu z úmorného tréninku, napumpujte svůj výkon a stanovte si nový osobní rekord!

Stačí důvěřovat produktům zn. Kompava, které vás opět postaví na nohy a pomohou vám doplnit energii. Jedinečný komplex účinných látek Premium Energy představuje řešení nedostatku energie před i během vytrvalostní aktivity. Podporuje totiž schopnost organizmu využívat hlavně „tukové“ zdroje a šetřit zásoby glykogenu na momenty, kdy jde opravdu do tuhého. Kapsle K-4 Power díky komplexu látek, které obsahuje nabudí organizmus na maximální výkon. Okamžitý zdroj spolehlivé energie z glukózy a maltodextrinu představuje oblíbený nápoj HypoFit. Nalaďte se na své neporazitelné Já a nechejte pochybnosti za sebou. Určitě to dokážete!