Kloubové tyčinky grátis k limitované edici Gelo-3 complex

Kreatíny

  • Kreatin

Z této látky se už mezičasem stal fenomén s obrovskou popularitou mezi sportovci, podpořený mnoha vědeckými výzkumy. Jeho účinky pocítíte především pokud si dopřáváte intenzivní tréning. Nabije vás novou energií, díky které zvládnete trénovat déle a s větším výkonem, než jste byli doteď zvyklí. Je to látka, která se běžně vyskytuje ve svalových buňkách. Z hlediska chemického složení je kreatin podobný aminokyselinám - tělo si ho dokáže vyprodukovat samo, ale pouze v omezeném množství.

Kromě zlepšování fyzických možností pomáhá svalům v regeneraci a zvyšuje produkci anabolického hormonu. Určitě bude zajímat i ženy, které touží po pevném, štíhlém těle a kvůli přirozeně nižší hladině testosteronu musí vynaložit větší úsilí než muži. Jeho benefity tím však nekončí: Jak se nedávno potvrdilo, může zlepšovat mozkové funkce a pomáhat při léčbě Parkingsonovy nemoci, svalové dystrofie a depresí.

Oba druhy produktů lze kombinovat, zvýší se tím jejich vstřebatelnost a účinnost. Ideální je užívání ráno, před tréningem a po něm. Spolu s vhodným posilovacím programem a nutnou dávkou disciplíny bude výslední efekt viditelný opravdu brzo.