Získajte teraz balenie Serrapeptase Plus +30% obsahu za cenu klasického balenia. Viac na...

Podpora hubnutí

Kdo by nechtěl být krásný, štíhlý. Existuje spousta přístupů k dosažení ideálu štíhlosti, ale často jsou spojeny s pocity hladu a nespokojenosti. Nedostatečná disciplína může vést k rychlému selhání těchto metod. Pokud je vaším cílem opravdu zhubnout, redukce tuku je nezbytná a prospěje také vašemu zdraví. Muži mají v průměru 10% tuku v těle a u žen je to 15%. Klíčovým faktorem v redukční rovnici je cvičení, ale také výživa hraje důležitou roli.

Rizika spojená s hladovkou

Rychlá snaha zhubnout může vést k nežádoucímu úbytku hmotnosti, který zahrnuje ztrátu tuku, svalů, vody a velikosti orgánů. Častým přístupem je omezení kalorií, což může způsobit ztrátu důležitých živin, zejména bílkovin.

Pokud je úbytek hmotnosti vyšší než 0,9 kg za týden, dochází ke ztrátě více než jen tuku. Je vhodnější postupovat pomalu a rovnoměrně, abyste předešli jojo efektu. Pozor na drastický přístup, jako je hladovění, může vést k rychlému návratu na původní hmotnost.

Jak hubnout zdravě

Proteiny

Zajistěte si zdravé a udržitelné hubnutí prostřednictvím přísunu proteinů, které podporují spalování tuků různými způsoby. Jídla s vyšším obsahem proteinů vás zasytí na delší dobu.

Kofein a extrakt ze zeleného čaje

Kofein podporuje uvolňování epinefrinu a stimuluje rozklad tuků. Po několika hodinách zvyšuje termogenezi, což znamená vyšší spalování kalorií a tvorbu energie a tepla.

L-Karnitin

Tato aminokyselina funguje jako přepravce mastných kyselin do svalů, kde se spalují na energii. Je nezbytná pro efektivní metabolismus tuků.

Chrom

Stopový prvek, který podporuje správné fungování inzulínu, důležitého hormonu pro přeměnu potravy na energii. Pomáhá snižovat pocit hladu, zvyšuje spalování kalorií a přispívá k tvorbě a udržování svalové hmoty.

Kořen Yucca

Stará rostlina, která roste v Jižní Americe, Africe a Asii, obsahuje množství vlákniny, potazie, cholinu a vitamínu C. Pomáhá tělu zbavit se toxinů a usazenin. Ideální, potřebuje-li vaše tělo celkovou očistu.

Chitosan

Cukr z vnějších vrstev humrů, krabů a krevet, který dokáže vázat tuky a cholesterol, čímž brání jejich vstřebávání v těle.