Získejte nyní balení Serrapeptase Plus +30% obsahu za cenu klasického balení. Více na...

Doplňky stravy pro muže

Každý musí dbát o své zdraví. Muži by neměli být výjimkou. A pokud si to vaše tělo ptá, dejte mu, co potřebuje doplnit. Pro ty z vás, kteří hledáte něco na podporu vitality a výkonnosti, zda nárůst svalové hmoty nebo potřebujete podpořit imunitu, zda hledáte doplňky stravy na plodnost, máme pro vás řešení. Všechny naše výživové doplňky a vitamíny pro muže vám výborně poslouží k tomu, co právě potřebujete.

Pokud vás trápí oslabená imunita, máte potíže s potencí, leze na vás starý známý „soplík“, nebo trpíte nedostatkem minerálů, měli byste zvážit užívání zinku se selenem. Řekneme si proč.

  • Nedostatek zinku či selenu snižuje funkci některých imunitních buněk. Ale naopak pokud jich máte dostatek, aktivitu imunity zlepší. Proto pokud pociťujete neustálou únavu nebo jste často nemocní, může jít o nedostatek těchto 2 látek.
  • Jedním z typických příznaků nedostatku zinku a selenu je snížená reprodukční schopnost či problémy s početím. Navzdory množství spermií může početí mnoha párům se zdravými pohlavními buňkami trvat až rok.

Selen – jeho organická forma má antioxidační aktivitu a chrání buňky před oxidačním stresem. Přispívá ke správnému fungování imunitního systému a k udržení zdravých nehtů a vlasů a navíc přispívá ke správné spermatogenezi.

Zinek – organická forma ve formě laktátu pro lepší vstřebatelnost v organismu. Zinek přispívá k normální funkci imunitního systému, pomáhá udržet zdraví pokožky, vlasů a nehtů, chrání buňky před oxidačním stresem a přispívá k plodnosti, správné reprodukční funkci a udržení normální hladiny testosteronu v krvi.

Samé dobré věci. Takže muži, nezahálejte a začněte si dopřávat to, co si vaše tělo ptá. Dbejte o sebe a své zdraví.