Vitamíny a doplňky stravy pro děti

Doplňky stravy pro děti vám dobře poslouží v případě, že dítě nemá dostatečný příjem určitých živin z běžné stravy, má specifické potřeby nebo je v období růstu a vývoje. Rádi bychom upozornili, že před užíváním jakýchkoli doplňků stravy pro děti byste měli poradit s pediatrem nebo odborníkem na výživu. Zkuste se zamyslet, co děti nejvíce potřebují? Asi prvenství má podpora imunity. Školka, škola, kolektivy a imunita mele z posledního. Ale ani z daleka to není všechno.

Probiotika

Podporují zdraví střevní mikroflóry a trávení. Jsou také u dětí velmi důležité. Dobré je je nasadit při špatné životosprávě nebo užívání antibiotik.

Omega-3 mastné kyseliny

Podporují zdravý vývoj mozku a nervového systému. Tyto mohou pocházet z rybího oleje nebo jiných zdrojů. Výborné jsou pro studenty pro zlepšení paměti a učení se

Výživa a pitný režim u dětí

Věděli jste, že podle nejnovějších statistik přibližně jedna třetina dětí ve věku 4 až 8 let trpí nedostatkem vápníku? I z tohoto a mnoha jiných důvodů jsme se zaměřili na výživu a pitný režim pro děti. Vyvinuli jsme dětskou radu, která obsahuje právě ty živiny, vitamíny a minerály, které dětský organismus potřebuje a mnohdy je obtížné dbát na jejich pravidelné doplňování. Mluvíme zejména o vápníku, vitamínech skupiny B, zinku či vitamínu D3.

Pro malé sportovce        

Máme skvělý hypotonický iontový nápoj pro hydrataci organismu a doplnění tekutin v každém sportu.