Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Probiotické kultury v prášku pro zdravé bříško vyvinuté pro potřeby dětského organizmu. Probiodem KIDS obsahuje 6 probiotických kultur, prebiotika a vitamin D3. Probiotické kultury pro děti od 3 let.

Probiodom KIDS
Balení:
Cena:
485 Kč

Základní popis produktu

Zdravá a vyvážená střevní mikroflóra hraje klíčovou roli nejen při správném trávení, ale také imunitě, zdravé kondici kůže či nervovém systému. Vytvoření rozmanité a stabilní střevní mikroflóry v raném věku je důležité pro udržení zdraví v dospělosti. Poruchy střevní mikroflóry se spojují s různými dětskými chorobami. Užívání probiotických kultur přispívá k obnově a udržování zdravého mikrobiomu trávicího traktu a všeobecné podpory zdraví.

Probiotické kultury udržují správnou rovnováhu dobrých střevních bakterií, a tím přispívají ke správnému trávení. Osídlují všechny části trávicí soustavy, od žaludku až po tlusté střevo.

V čem jsou přírodní probiotické kultury pro děti Probiodom KIDS výjimečná?

 • Probiotické kultury pro děti bez laktózy a lepku.
 • Množství bakterií (CFU) v 1 g: 500 milionů. Bakterie v tomto množství jsou živé a aktivní až 36 měsíců.
 • Vícedruhové probiotické složení pro poslední účinnost. Osídlují sliznici celého trávicího traktu a působí až na 3 úrovních – ničí růst příslušných organismů, přispívají k tvorbě ochranných bariér a správné funkci imunitního systému.
 • Technologie PROBIOACT® je inovativní technologie, která funguje na principu pečlivě vybraných ingrediencí, které podporují životaschopnost a prémiovou kvalitu probiotických kmenů. Jedná se o kombinaci bílkovinné složky, minerálů, prebiotik a enzymů, které zajistí, že Probiodom KIDS si při pokojové teplotě uchová garantovaný počet probiotických bakterií až ke dni expirace. Garance počtu bakterií ke dni expirace však není jediným benefitem, technologie Probioact® podporuje optimální přežití probiotických kmenů během průchodu gastrointestinálním traktem, stimuluje metabolickou aktivitu, čímž zajišťuje, že bakterie v Probiodom KIDS jsou živé.
 • Stabilní při pokojové teplotě 2 roky, není třeba jej skladovat v lednici.

Probiodom KIDS obsahuje

Probiotické kultury

Probiotické kmeny ve byly speciálně vybrány ke zlepšení střevního zdraví dětí. Probiotické kmeny ničí různé patogeny. C. difficile, E. coli, Salmonella, Shigella a P. aglomerans, zlepšují funkci střevní bariéry či stimulují slabší alergické reakce a podporují imunitní systém.

 • Bifidobacterium lactis W51 a Bifidobacterium lactis W52: Jedná se o kmen bakterií, jejichž hlavní funkcí je trávení vlákniny a komplexních sacharidů. Díky tomu, že důležité vlákninu, podporuje zdravé mastné kyseliny, které jsou pro zdraví střev a také pomáhají podporovat pocity hladu.
 • Lactobacillus acidophilus W55: Potlačuje růst choroboplodných bakterií jako Staphylococcus aureus, Escherichia coli, Salmonella typhimurium a Clostridium perfringens.
 • Lactobacillus casei W56: Kmen je velmi účinný při užívání antibiotik. udržovat podporuje střevní mikrobiotu potlačením růstu nežádoucích bakterií.
 • Lactobacillus salivarius W57: Rozkládá potravu pro lepší absorbování a využití živin ze stravy a bojuje proti „špatným“ organismům, které mohou způsobit nemoci.
 • Lactococcus lactis W58: Hlavním úkolem laktokoků je metabolismus laktózy (pomáhá lépe trávit laktózu).

Prebiotika

Prebiotika jsou látky potřebné k tomu, aby byly prospěšné probiotické bakterie zachovaly svoji aktivitu a schopnost života i během skladování. Pod pojmem prebiotika můžeme představit „potravu“ pro bakterie. Tyto látky jsou obvykle nezničeny části potravy, které neabsorbuje tenké střevo a místo toho putují do tlustého střeva, kde slouží jako potrava pro prospěšné mikroorganismy. Směs prebiotik v Probiodom KIDS je obohacena o vitamíny a minerály.

Vitamin D3

Vitamin D, přispívá k udržení zubů a kostí, ke správnému zdravému vstřebávání, který potřebuje a fosforu a správnému fungování imunitního systému dítěte. Kombinace vitamínu D s probiotickými kulturami může zlepšit systém a zlepšit některé zdravotní aspekty dítěte.

Pro koho je určen produkt

Probiodom KIDS je vhodný pro děti od 3 let do 15 let.

Zdravá a vyvážená střevní mikroflóra hraje klíčovou roli jen při správném trávení, ale také imunitě, zdravé kůži či nervovém systému.

Jeho užívání je vhodné:

 • Při užívání antibiotik: Antibiotika zabíjejí nebo zastavují růst bakterií. Kromě patogenních bakterií mohou zasáhnout i prospěšné bakterie v trávicím traktu, narušit střevní mikroflóru a způsobit nežádoucí vedlejší účinky, jako je průjem.
 • Při trávicích problémech: Probiotické kultury jsou mikroorganismy, které mají prospěšné účinky na zdraví střeva a pomáhají na žaludeční problémy dětí – špatné trávení, průjem, plynatost, zácpa či infekce.
 • Při intolerancích alergiích: Probiotické kultury mohou pomáhat při trávení potravin tím, že podporují růst prospěšných bakterií ve střevech. To může být obzvláště důležité při intolerancích zejména na laktózu, lepek či kasein, které způsobují špatné trávení u dětí.
 • Při změně stravovacích návyků: Pokud se chystáte k pobytu v zahraničí, která se pojí s konzumací „exotických“ a těžkých jídel, nasaďte probiotické kultury alespoň 2 týdny před dovolenou.
 • Pro potlačení růstu patogenních bakterií: Probiotické kultury jsou prospěšné bakterie a jejich přítomnost může zabraňovat patogenním bakteriím (E.coli, Salmonella, Shigella) v množení a osidlování střeva.
 • Při problémech s imunitním systémem: Střevní mikroflóra stimuluje tvorbu protilátek, zejména imunoglobulinu. Střevní mikroflóra může aktivovat různé typy imunitních buněk, které jsou zodpovědné za rozpoznání a odstranění potenciálně škodlivých mikroorganismů.
 • Při problémech s kůží: Užívání probiotických kultur může mít pozitivní vliv na zdraví kůže, zejména při výskytu ekzémů.
 • Při problémech s močovým systémem: Probiotické kultury mohou příznivě působit při infekcích močových cest.
 • Při poruchách nervového systému: Probiotické kultury mohou ovlivňovat produkci neurotransmiterů ve střevech, které mohou následně komunikovat s nervovým systémem. Například některá probiotika mohou zvyšovat produkci kyseliny gama-aminomáslové (GABA), která má uklidňující a relaxační účinek a potlačuje u dětí plačlivé chování a neurologické projevy koliky.

Doporučené dávkování

Doporučené dávkování výživového doplňku je formulováno tak, aby zohledňovalo individuální potřeby a charakteristiky organismu. U nás se nezaměřujeme pouze na jedno univerzální dávkování, protože víme, že každý z nás je jedinečný:

 • doporučená denní dávka: 1 – 2 gramy denně
 • užívat na lačný žaludek: před snídaní nebo před spaním
 • při užívání antibiotik: užívat 2 g denně, 2 – 3 hodiny před nebo po antibiotikách

Použití

Doporučenou dávku rozpusťte ve 100 ml vlažné vody, mléka nebo kaše. Nechte 1 minutu postát a před konzumací jemně promíchejte.

Nezapomeňte dodržovat doporučené dávkování, které je uvedeno na obalu našeho produktu. Správné dávkování je klíčem k optimálním výsledkům. V případě, že máte jakékoliv dotazy ohledně správného užívání našich produktů nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat. Vaše zdraví je pro nás na prvním místě a jsme tady, abychom vám poskytli podporu a potřebné informace.

Nutriční hodnoty

Rýžový škrob, maltodextrin, fruktooligosacharidy (FOS), chlorid draselný, inulin, kukuřičný dextrin, hydrolyzovaný rýžový protein, síran hořečnatý, bakteriální kmeny, síran manganatý, vitamin D3 (2,50 mcg/g).
Bakteriální kmeny: Bifidobacterium lactis W51, Bifidobacterium lactis W52, Lactobacillus acidophilus W55, Lactobacillus casei W56, Lactobacillus salivarius W57, Lactococcus lactis W58.

Probiodom KIDS

Recenze produktu

 • 5 hvězdiček
  0 x
 • 4 hvězdičky
  0 x
 • 3 hvězdičky
  0 x
 • 2 hvězdičky
  0 x
 • 1 hvězdička
  0 x