Osvěžení a protein? Určitě zkuste nový JUICY PROTEIN Více na...

Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Premium Colostrum obsahuje certifikované kravské kolostrum s garantovaným obsahem 35% imunoglobulinů. Premium Colostrum je vhodné pro děti již od 3 let.

Premium Colostrum
Balení:
Cena:
419 Kč

Základní popis produktu Premium Colostrum

Kolostrum (mlezivo) je výjimečná nutriční látka, která slouží jako první potrava všem savcům prvních pár hodin hned po narození. Kolostrum dodává perfektní kombinaci imunitních a růstových látek. Premium Colostrum obsahuje vysoce kvalitní bovinní - kravské kolostrum, které je vyráběno šetrným nízko-teplotním procesem, který zabraňuje denaturaci (rozpadu) imunoglobulinů, ale zároveň zachovává vysokou mikrobiologickou kvalitu a bezpečnost. Bovinní kolostrum obsahuje přibližně 20x větší množství imunitních a růstových faktorů jako lidské kolostrum.

Kolostrum je přírodní zdroj imunoglobulinů, růstových faktorů, laktoferinu, lysozymu, vitamínů, minerálů i aminokyselin. Imunoglobuliny jsou v organismu velmi důležité, protože jde o protilátky, které organismus potřebuje, když se v těle objeví cizí látka. Imunoglobulin G (IgG) neutralizuje bakterie a toxiny v krvi a lymfatickém systému. Je také nazýván jako gamaglobulin. Imunoglobulin M (IgM) se nachází v krevní plazmě. Imunoglobuliny D (IgD) a E (IgE) transportují látky z krve a aktivují protialergení reakce. Imunoglobulin A (IgA) vstupuje do krevního oběhu novorozence přímo z mateřské krve. Poskytuje imunitní ochranu již od narození až dokud si organismus nezačne vytvářet vlastní protilátky. Laktoferin narušuje povrchové obaly některých mikroorganismů, zejména bakterií a plísní. Přirozené růstové faktory obsažené v kolostru zajišťují růst svalů a kostí, chrupavky, pokožky a nervové tkáně. Lysozym je enzym vyskytující se přirozeně ve slinách, slzách, krevní plazmě, granulích bílých krvinek a mateřském mléce. Narušuje bakteriální stěny a tím zabraňuje jejich rozmnožování.

Mlezivo v Premium Colostrum pochází z vybraných farem na severu Francie, z kontrolovaných chovů, z okolí francouzské mlékárenské společnosti, čímž je zajištěna jeho perfektní čerstvost. Krávy této společnosti jsou chováni na farmách, které využívají tradiční know-how, respektující přírodu a zvířata. Vysoká kvalita mléka je zaručena neustálou kontrolou a dodržováním nejpřísnějších podmínek. Díky speciálním analýzám RID (Radial Immuno Diffusion) každé dávky, je Premium Colostrum zárukou standardizovaného obsahu 35% aktivních imunoglobulinů (IgG).

Premium Colostrum obsahuje:

 • Kolostrum - tekutina mléčné žlázy, která se objevuje do 72 hodin po porodu. Vyrábí se prvních 12 hodin po narození telátka. Během těchto hodin je kvalita nejvyšší, protože kolostrum obsahuje nejvyšší koncentraci imunoglobulinů, růstových faktorů a regulátorů imunity.

Pro koho je produkt Premium Colostrum určen

 • Pro děti od 3 let, dospělých i domácí mazlíčky

Doporučené dávkování

 • Děti od 3 let: 1 kapsli denně
 • Dospělí: 2 až 4 kapsle denně

Použití

Kapsle je třeba zapít dostatečným množstvím vody. Nevhodné užívat s trávicími enzymy. Důležité užívat na lačno, 30 minut před jídlem. U malých dětí je vhodné obsah kapslí vysypat do vody a hned vypít.

Nutriční hodnoty

100 g1 kapsle
Kolostrum77,77 g350 mg +- 7,5%

Kolostrum (mléko a mléčné výrobky), rostlinná kapsle (hypromelóza, uhličitan vápenatý)

UPOZORNĚNÍ

Není vhodný pro děti do 3 let. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu. Skladujte v suchu při teplotě do 25 ° C, v dobře uzavřeném obalu, mimo dosah malých dětí. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy a zdravého životního stylu.

Rozhodnutí ÚVZSR OHVBPKV / 5088/2010 / Ht

No doping - výrobek neobsahuje žádnou látku ze Seznamu zakázaných látek Světového Antidopingového kodexu. Výrobek neobsahuje konzervační látky, syntetická barviva, ani geneticky modifikované suroviny.

 • Kolostrum

  350 mg
Premium Colostrum

Recenze produktu

 • 5 hvězdiček
  10 x
 • 4 hvězdičky
  1 x
 • 3 hvězdičky
  2 x
 • 2 hvězdičky
  0 x
 • 1 hvězdička
  0 x

Často kladené otázky

Imunoglobuliny - jsou protilátky, které organismus běžně produkuje proti cizorodé látce, která vnikne do organismu. Protilátky se dostaví na místo působení cizorodých látek, navážou se na ně a buď jejich zničí sami nebo jejich označí pro útok jiných látek.

Kravské kolostrum dokážeme získávat v nesrovnatelně větších množstvích, navíc kravské kolostrum bývá povětšinou certifikované.

Určitě ano, kolostrum aktivuje tvrobu svalových buněk, zvyšuje energii, výkon a regeneraci organismu, pomáhá spalovat tuky a reguluje hladinu cukru v krvi.

Jedna dávka obsahuje 35% aktivních imunoglobulinů.

Colostrum pochází z vybraných farem na severu Francie, z kontrolovaných chovů, z okolí francouzské mlékárenské společnosti, čímž je zajištěna jeho perfektní čerstvost.