Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Premium Lactoferrin

Doplněk stravy Produkt neobsahuje sóju Produkt neobsahuje geneticky modifikované suroviny Produkt je vhodný pro diabetiky

Unikátní přírodní produkt Premium Lactoferrin váže na sebe železo, které přenáší a příznivě působí i na imunitní systém. Vhodný je nejen pro lidi s oslabenou imunitou, ale také s nedostatkem železa. Jde o jediný produkt svého druhu na českém trhu.

Premium Lactoferrin
Balení:
Cena:
690 Kč

Základní popis produktu Lactoferrin

Laktoferin je multifunkční protein, který patří do skupiny transferin - přenašečů stopových prvků v krvi (měď, železo, zinek). Vyskytuje se přirozeně v lidském těle. V malém množství je obsažen ve všech tělních tekutinách (např. Sliny, slzy) a je součástí vrozené imunity. Složení navíc obsahuje organickou formu selenu a zinku, které přispívají ke správnému fungování imunitního systému. Vitamin B6 přispívá k normálnímu metabolismu důležité pro tvorbu energie ak normální tvorbě červených krvinek.

Hlavním úkolem laktoferinu je transport železa v organismu. Je jednou z nejúčinnějších biologicky aktivních látek obsažených v kolostru, narušuje membrány některých mikroorganismů. Váže na sebe ionty železa, čímž způsobuje zpomalení růstu a rozmnožování se patogenních mikroorganismů v těle. Železo se nachází v rostlinné potravě ve formě železitých solí (Fe3 +), v živočišné potravě ve formě železatých solí (Fe2 +). Obě formy železa se vstřebávají v tenkém střevě velmi těžko a dlouho. Z těchto forem ví naše tělo absorbovat jen 3% rostlinného a 25% živočišného železa obsaženého v potravě. Železo navázané na laktoferin přechází přes buňky trávicího epitelu rychleji a dostává se ve větším množství do krve. premium Lactoferrin pomáhá při některých druzích anémií tím, že zajišťuje kostní dřeni více železa potřebného pro tvorbu hemoglobinu.

Hemoglobin se skládá ze dvou částí, a to hemu (sloučenina porfyrinu a železa) a bílkoviny globinu. Tvoří se v nezralých červených krvinkách v kostní dřeni. Na jeho tvorbu je třeba dostatek železa a enzymů. Hemoglobin jako součást červených krvinek je červené barvivo, které má velmi důležitou roli v těle a to je vázání kyslíku a oxidu uhličitého a jejich přepravu organismem. Červené krvinky s obsahem kyslíku putují z plic k buňkám a na opačné cestě od buněk k plicím s oxidem uhličitým. Ten na následně vydechuje z těla ven.

Premium Lactoferrin obsahuje:

 • Laktoferin - je přírodní glykoprotein, který je jeden z nejsilnějších imunostimulačních přirozených prostředků na podporu imunity. Nachází se v mateřském mléce av menším množství ve většině tělesných tekutin, lokalizovaných na otvorech těla - ústní a nosní dutině, či v oku . Je bojovníkem v první obranné linii proti patogenům na každém z těchto otvorů
 • Selen - jeho organická forma má antioxidační aktivitu a chrání buňky před oxidačním stresem. Přispívá ke správnému fungování imunitního systému a k udržení zdravých nehtů a vlasů
 • Zinek - organická forma ve formě laktátu. Zinek přispívá k normální funkci imunitního systému, pomáhá udržet zdraví pokožky, vlasů a nehtů , chrání buňky před oxidačním stresem, přispívá k normálnímu metabolismu makroživin a normálnímu metabolismu kyselin a zásad
 • Vitamin B6 - přispívá k správné metabolismu při tvorbě energie a normální tvorbě červených krvinek

Pro koho je produkt Lactoferrin určen

 • Pro lidi s nedostatkem železa
 • Pro lidi s oslabenou imunitou
 • Vhodný při problematické pleti způsobené přemnožením bakterie Acne vulgaris
 • Pro lidi s kožními problémy způsobenými kožními patogeny

Doporučené dávkování

1 - 2 kapsle denně.

Použití

Kapsule užívejte po jídle. Zinok může na lačno podráždit žaludek. Kapsle je nutné zapít dostatečným množstvím vody.

Nutriční hodnoty

v 1 kapsli*%RVH na dávku
Lactoferin250 mg-
Zinok 15 mg150
Selen 55 μg 100
Vitamin B6 10 mg714

* RVH - Referenční výživová hodnota.

Referenční příjem průměrného dospělého (8400 kJ / 2000 kcal).

- RVH není stanovena

Lactoferrin, laktát zinečnatý, kvasničný selen, vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid), rostlinná kapsle (hypromelóza, uhličitan vápenatý)

UPOZORNĚNÍ

Není vhodný pro těhotné, kojící ženy a děti do 18 let. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu. Skladujte v suchu při teplotě do 25 ° C, v dobře uzavřeném obalu, mimo dosah malých dětí. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy a zdravého životního stylu.

Rozhodnutí ÚVZSR OHVBPKV / 6741/2010 / Ht

Premium Lactoferrin

Recenze produktu

 • 5 hvězdiček
  17 x
 • 4 hvězdičky
  2 x
 • 3 hvězdičky
  0 x
 • 2 hvězdičky
  0 x
 • 1 hvězdička
  0 x

Často kladené otázky

Chrání buňky před oxidačním stresem a přispívají ke správnému fungování imunitního systému.

Ano, laktoferin zajišťuje transport železa v organismu a jeho lepší vstřebávání, což je potřebné pro tvorbu hemoglobinu.

Ano, může se kombinovat s jinými produkty na imunitu.

Pomáhá ještě při problémech s nedostatkem železa, při problematické pleti způsobené akné a i při jiných kožních problémech způsobených různými kožními patogeny.