Podpora zdraví

Proč je důležitá péče o vaše zdraví?

Zdraví je jako základní kámen, na kterém stojí váš život. Doplňky stravy se staly důležitou součástí péče o zdraví. Umí vám zajistit dodávání potřebných živin, které někdy z běžné stravy nestačí. Výživové doplňky ve formě kolagenů, výživové doplňky na imunitu, kloubní výživu, podporu činnosti srdce a cév, vitamíny, minerály a doplňky stravy vyvinuté pro zdraví mozku a nervového systému jsou jen některé, které vám mohou pomoci udržet se zdravými a vitálními. Měli byste se o své zdraví starat a dopřát tělu, pokud si něco ptá.

Kategorie „podpora zdraví“ již v názvu hovoří o zdraví. Udržování zdraví zahrnuje výživu, fyzickou aktivitu, dostatečný odpočinek, ale také velmi důležitá je také péče o duševní zdraví. Co všechno vám umíme nabídnout, jaké výživové doplňky na podporu zdraví zde naleznete?

  • Kolageny

Co se považuje za největší benefity užívání kolagenu v současnosti:

Pravidelné užívání a doplňování kolagenu vám může poskytnout různé zdravotní výhody.

  • Imunita

Posílení imunitního systému byste měli zvážit, pokud máte sníženou imunitu a tím pádem se vaše tělo nedokáže bránit vnějším nástrahám jako jsou viry a bakterie. Výživové doplňky na podporu imunity mohou být skvělou volbou, jak efektivně bojovat proti oslabené imunitě. Pokud si dopřejete spoustu cukru či bílé mouky, tučné nebo průmyslově zpracované potraviny, trpíte nedostatkem pohybu nebo v práci zažíváte často nepříjemné, stresové situace, i toto vše vám může oslabit imunitu.

  • Kloubní výživa

Jak vám léta přibývají, postupně přibývají s nimi ruku v ruce i bolesti. No nemusí to být jen věkem. Sportovní zranění také způsobují značné komplikace v životě a omezují vás bolestivé nepříjemnosti. Abyste si vychutnávali plnohodnotný život, zdravé klouby jsou základem a správný výběr výživových doplňků kloubní výživy vám umí tento komfort navrátit.

  • Srdce a cévy

Stále častěji se v poslední době dozvídáme o problémech se srdcem u lidí, kteří jsou vám možná i blízcí věku, nejsou to jen senioři, ale i mladší ročníky. Abyste předešli zbytečným obtížím, v první řadě nezanedbávejte pravidelné preventivní prohlídky u lékaře, potřebný je dostatek pohybu a spánku, vyvážená strava, ale také výživové doplňky prospívající krevního oběhu jsou nezbytnou součástí zdravého srdce a cév.

  • Vitamíny

B-komplex, vitamín C, D, D3, zinek, selen a mohli bychom pokračovat. Vitamíny jsou živiny nezbytné pro správné fungování organismu. Každý má jiný význam, každý je důležitý a má v těle své nezastupitelné místo.

  • Mozek a nervy

Stále se honíte? Pociťujete únavu, zažíváte hodně stresu? Problém může být v tom, že vám chybí vitamíny či jiné důležité látky. Mozek potřebuje výživu, aby fungoval bez problémů. Je tedy možné, že vám chybí vitamín C, lecitin, Omega-3 mastné kyseliny, vitamíny skupiny B, tryptofan a jiné.

  • Minerály

Mají své nezastupitelné místo v organismu stejně jako vitamíny, tuky, cukry či bílkoviny. Tvoří až 4% celkové hmotnosti lidského těla. Je třeba je doplňovat například formou výživových doplňků. Mezi nejznámější minerály řadíme například vápník, železo, hořčík, zinek, fosfor a jiné.