NOVINKA: oblíbený bezlaktózový protein nyní v novém cenově výhodnějším balení

Podpora zdraví

Podpora zdraví

Zdraví máme jen jedno, proto bychom ho nikdy neměli odsouvat na druhou kolej. Pravidelné posílení organismu pomocí výživových doplňků zajistí pro tělo vše potřebné. Ne vždy máme totiž možnost přijmout všechny potřebné živiny z běžné stravy. Ať už potřebujete posílit svou imunitu, nastartovat lepší trávení, dodat výživu svým kloubem, kostem a svalům, podpořit činnost mozku a nervů nebo chcete zlepšit stav vašeho kardiovaskulárního systému, sáhnout byste měli po doplňcích výživy na podporu zdrtil. Stačí si vybrat ten správný.

Imunita

Pokud máte sníženou imunitu, vaše tělo se nedokáže bránit vnějším nástrahám - bakteriím či virům. V tom případě je velmi důležité imunitu a obranyschopnost těla posílit, abyste mohli opět žít naplno. Sáhněte po doplňcích výživy na podporu imunity, které vám s tím efektivně pomohou. Věděli jste, že za zhoršenou imunitu může například zvýšený příjem cukru a bílé mouky, průmyslově zpracované potraviny, nepříznivé tuky, přetrvávající stres či nedostatek pohybu?

Trávení

Aby trávení nebylo trápení, je nezbytná správná výživa těla. Základem je cítit se dobře i zevnitř, až potom vyzařuje spokojenost i navenek. Občas se stává, že vaše tělo nedokáže strávit všechny potřebné živiny, a tehdy nastává problém. Pokud tedy míváte bolesti žaludku, často vás pálí žáha, trpíte nevolností, plynatostí či nadýmáním, je nezbytné upravit si trávení pomocí výživových doplňků na podporu trávení.

Klouby, kosti a svaly

Zdravé klouby, kosti a svaly jsou základem pro zdravý a plnohodnotný život. Přibývajícím věkem či různými sportovními zraněními se však postupně možnost pohybu omezuje. Průvodním znakem jsou i nepříjemné bolesti, které se však správným výběrem doplňků výživy dají eliminovat.

Mozek a nervy

V dnešní uspěchané době zažíváme hodně stresu, jsme více unavení a máme více zdravotních problémů. Za vším může stát nedostatek důležitých látek jako vitamíny skupiny B, Omega-3 mastné kyseliny, vitamin C, tryptofan a jiné. Nejdůležitější je mozek správně zásobovat, aby nevyšel z cviku. Vhodné jsou výživové doplňky s látkami, které dokáží nabudit nervovou soustavu k lepším výkonům.

Srdce a cévy

Pokud chcete přežít dlouhý, kvalitní a plnohodnotný život, nikdy nepodceňujte péči o kardiovaskulární systém. Pravidelné kontroly u lékaře, zdravá a vyvážená strava, dostatek pohybu a výživové doplňky prospívající krevnímu oběhu a srdci jsou nezbytnou součástí zdravého srdce a cév.