NOVINKA: oblíbený bezlaktózový protein nyní v novém cenově výhodnějším balení

Bodybuilding / Fitness

Bodybuilding / Fitness

Pro každého fitness nadšence, který má trénink několikrát do týdne, je nezbytnou součástí správná a dostatečná výživa. V opačném případě by svalům chyběly potřebné živiny a tréninky by byly méně efektivní. Ať už chcete nabírat svalstvo, redukovat tuk nebo si zlepšit celkovou kondici, neměli byste zapomínat na kvalitní zdroj bílkovin, na gainery a kreatiny. Pro svaly jsou velmi důležité aminokyseliny a BCAA, při redukci tuku sáhněte po spalovačech. Pokud se před tréninkem potřebujete nakopnout a dobít energií, pomohou vám s tím předtréninkové stimulanty a různé formy energetických zdrojů.

Nejdůležitějším výživovým doplňkem každého bodybuildera a fitness nadšence je kvalitní protein plný bílkovin. Právě bílkoviny jsou důležitou součástí každé buňky v těle, napomáhají při budování svalstva a zároveň zajišťují ochranu a regeneraci pro svaly.

Sportovci a všichni, kteří nedokáží ze stravy získat dostatečné množství kalorií, by měli sáhnout po sacharidových přípravcích gainerech. Gainery s obsahem sacharidů a bílkovin vám pomohou vytvarovat pevnou svalovou hmotu.

Při pravidelném cvičení je pro tělo potřebné dostatečné množství aminokyselin. Ne vždy je dokážeme přijmout ve stravě, proto je vhodné doplňovat jejich pomocí kvalitních doplňků výživy. BCAA ochraňují svalstvo před odbouráváním svalových bílkovin, zvyšují výkon, podporují vytrvalost a regenerují poškozené svalové tkáně.

Při snaze zbavit se přebytečného tuku vám výborně poslouží spalovače tuků. Aktivně podporují odbourávání a spalování tuků, vaše cvičení bude více efektivní. A aby byl trénink ještě více efektívnny, je dobré dát si před jeho začátkem předtréninkový stimulant. Stimulanty jsou určeny zejména pro rýsování, zvýšení síly či nárůst svalové hmoty.

Pokud potřebujete okamžitý přísun energie, která udrží vaše tělo v dobré kondici, sáhněte po některém z našich zdrojů energie. Tělu tak dodáte energii v pravý čas a zásobování bude průběžné a stabilní.