NOVINKA: oblíbený bezlaktózový protein nyní v novém cenově výhodnějším balení

Podpora výkonu

Podpora výkonu

Náročné a časté fitness tréninky či jakékoliv těžké sportovní výkony jsou pro naše tělo vždy velká zátěž. Právě tehdy je dobré tělu dopřát energii a nakopnout ho doplňky na podporu výkonu. Ty zajistí silnější, vytrvalejší a tedy efektivnější trénink.

Před i po intenzivním sportovním výkonu je vhodné dát si BCAA, které urychlují tvorbu bílkovin, podporují okamžitou regeneraci a zajistí energii pro svaly.

Mezi kvalitní zdroje energie, které podpoří sportovní výkon, patří doplňky výživy obsahující komplex povzbuzujících látek jako glukózu, aminokyseliny a minerály. Patří sem energetické tyčinky, energetické tabletky či energetické gely, které pomáhají udržovat výkon na prvotřídní úrovni.

Dobrým řešením podporu výkonu je i kreatin, který během cvičení pomáhá svalům produkovat energii.

Další vhodné zdroje na podporu výkonu:

  • Maltodextrin - díky svým vlastnostem nezatěžuje žaludek a nezpůsobuje zažívací potíže. Je vhodným zdrojem energie při vytrvalostních sportech pro podporu výkonu.
  • Glukóza - je jediná forma cukru, která proudí v krvi. Dostává se tak do celého těla a funguje jako rychlý zdroj ener.
  • Taurin - je přírodní stimulant, který příznivě ovlivňuje výdrž a výkon. Užívat by ho měli lidé, kteří se chystají podat intenzivní a dlouhotrvající fyzický výkon.
  • ThermoFit - termogenní spalovač tuků obsahuje přírodní látky, které pomáhají nejen při intenzivním spalování tuků, ale také dodávají tělu potřebnou energii, čímž zvyšují a podporují fyzický výkon.