Osvěžení a protein? Určitě zkuste nový JUICY PROTEIN Více na...

Podpora energie

Energie a vytrvalost je klíčem k překonávání hranic. Ať už se jedná o zátěžová tréninková cvičení, dlouhé maratony, vytrvalostní sporty jako jsou cyklistika, běh, plavání, crossfit či fitness, kde se organismus dostává do fáze úbytku vody (dehydratace) a úbytku energie, je dobré posílit se a zregenerovat na další výzvy. Potřebujete okamžitý zdroj energie? Díky našim výživovým doplňkům nebudete jen schopni trénovat déle, efektivněji, ale také s větší intenzitou, čímž zlepšíte svou výkonnost.

Potřebujete makat na maximum, ale vám zrovna síly nestačí? Nebo dlouhodobě pociťujete nedostatek energie a hledáte vhodný zdroj energie, který by vám umožnil plnohodnotně se věnovat vaší sportovní vášni? Existuje spousta doplňků výživy na příliv energie.

Hlavní účinky energetických výživových doplňků

  • dodávají tělu potřebný zdroj energie, když ji potřebuje
  • zásobují tělo energií průběžně a stabilně
  • podporují rychlou regeneraci svalů
  • udržují tělo v dobré kondici
  • podporují imunitu
  • pomáhají předcházet hypoglykémii a energetickým výkyvům
  • podporují nárůst svalové hmoty
  • nezatěžují trávení.

Sáhněte například po okamžitém zdroji energie ze sacharidových a tukových zdrojů v podobě energetického gelu. Obsahuje komplex stimulačních látek, jako taurin, který dokáže oddálit únavu. Tělu dodává potřebnou energii a udržuje tak váš výkon na prvotřídní úrovni. Gel je vytvořen pro každodenní trénink i náročný závod. Navíc je v praktickém balení, abyste si jej mohli vzít všude s sebou. Díky němu se vyhnete pocitu vyčerpání a bez obav doběhnete do vytouženého cíle.

Komplexní izotonické energetické nápoje pro zvýšení výkonu, zlepšení vytrvalosti, dodání okamžité energie a doplnění pitného režimu jsou výborným zdrojem energie.

Glukóza může po intenzivním nebo pravidelném dlouhotrvajícím fyzickém výkonu přispívat k obnově normální svalové funkce. Výsledkem intenzivních tréninků je svalová únava a vyčerpání zásob glykogenu v kosterních svalech. Glukóza je nepostradatelným zdrojem sacharidů.

Maltodextrin je dlouhodobější zdroj a doplňuje energii během výkonu a těsně po něm. Skládá se z 15 glukózových jednotek, které se štěpí až v tenkém střevě. Obsahuje jej několik výživových doplňků.

L-karnitin je účinný buněčný energizér, který přeměňuje tuky na energii.

Výborný způsob, jak včas nabrat druhý dech a zároveň si na něčem pochutnat, představují oblíbené energetické tyčinky. Pokud raději přijímáte energii v pevném skupenství, pak jsou pro vás tyto malé cereální snacky jako stvořené. Nezatěžují žaludek, jejich specialitou je vynikající chuť a komplexní dávka prospěšných látek, vitamínů a minerálů. Přijdete si na své a zároveň nakopnete svůj výkon.

Všechny tyto produkty jsou vhodným výživovým doplňkem pro sportovce a aktivní lidi. Je důležité pamatovat na to, že bez vhodného zdroje energie a bez kvalitní regenerace je velmi obtížné dosáhnout požadovaných sportovních výsledků.