Kloubové tyčinky grátis k limitované edici Gelo-3 complex

Podpora energie

Došla vám při tréninku energie? Potřebujete okamžitou stimulaci? Nenechte se vyřadit ze hry! Mějte vždy po ruce něco malého, co vás povzbudí a vy pocítíte příliv energie. Pokud situace vyžaduje maximální nasazení a vám už nestačí síly, máme pro vás řešení v podobě energetického gelu. Obsahuje komplex povzbuzujících látek jako glukózu, aminokyseliny a minerály, pomáhá dodat potřebnou energii včas a udržet tak váš výkon na prvotřídní úrovni. Vytvořen pro každodenní trénink i náročný závod a v praktickém balení, abyste ho mohli všude vzít s sebou. Vyhnete se díky němu pocitu vyčerpání a bez obav dojedete do cíle.

Okamžitý náboj vám dodají také energetické tablety. Komplexní formule zahrnuje všechno, co vaše tělo potřebuje v průběhu sportovního výkonu i před ním. Dopřejte mu prvotřídní péčí a budete mít energie za tři!

Silový trénink se také neobejde bez moderních prostředků s obsahem kreatinu. Tato pro tělo přirozená látka dokáže účinně nakopnout i při velmi intenzivním cvičení (kulturistika, vzpírání) a zároveň stimuluje nárůst svalové hmoty.

Výborný způsob, jak včas chytit druhý dech a pochutnat si, představují oblíbené energetické tyčinky. Jestli raději přijímáte energii v pevném skupenství, pak jsou pro vás tyto malé cereální snacky jako stvořené. Nezatěžují žaludek, jejich specialitou je vynikající chuť a komplexní dávka prospěšných látek, vitamínů a minerálů. Přijdete si na své a zároveň vygradujete svůj výkon na maximum.