NOVINKA: oblíbený bezlaktózový protein nyní v novém cenově výhodnějším balení

 Spalovače tuků

Spalovače tuků

Kolikrát jsme si už řekli, že zhubneme? Kolikrát se nám to podařilo, ikdyž jen dočasně? Poznáme to všichni. Těšíme se z každého kila dole, ikdyž si neuvědomujeme, že i hubnutí musí mít svojí postupnost. Častokrát se stává, že se nám sice podaří dramaticky snížit naši hmotnost, ale ne vždy je to způsobené potřebným snížením procentuálního podílu tuku. A právě to je základem hubnutí. Jak teda na efektivní redukci tuku? Jak zhubnout tak, aby jsme se vyhli jo-jo efektu?

Základem je zdravá výživa. Nehladovějte, ale vybírejte si kvalitní a zdravé potraviny. Na internetu najdete mnohé fit recepty, jednoduché a skutečně chutné. Druhým krokem je pravidelné cvičení. Nemusí to být jen návštěva fitness.

Cvičit můžete doma, v přírodě, dokonce v práci. Poraďte se případně s fitness trenérem, ten ví, které cviky jsou efektivní pro ženy, které pro muže. Třetím krokem k udržitelnému hubnutí a efektivnímu spalování tuků je výběr vhodných doplňků výživy. Naše výrobky jsou certifikované systémem HACCP a jejich výroba splňuje přísné evropské standardy řízení kvality podle ISO 22000:2005. Jsou bohaté na proteiny, ale i jiné důležité prvky, jako například L-carnitín, bílkoviny apod. Rádi vám poradíme, který produkt je tím nejvhodnějším právě pro vás.