Osvěžení a protein? Určitě zkuste nový JUICY PROTEIN Více na...

Spalovače tuků

Pokud se právě nacházíte v rýsovací fázi, pak jsou spalovače tuků pro vás skvělá volba. Nebo pokud se snažíte zredukovat podkožní tuk v problémových partiích, tak prakticky kdykoli, když už jste se dali pro boj s nadváhou. Díky nim spalujete tukové buňky rozhodně efektivněji a rychlejším tempem, než bez nich. Nastartujte hubnutí, momentálně dominující trend. S hubnutím má mnoho lidí problém. Mnohým chybí odhodlání, vytrvalost, motivace. I si řeknete, že jdete do toho „od pondělí“, nebo si dáte předsevzetí do Nového roku a za týden jste tam, kde jste byli. Řešení ale existuje. Spalovače tuků mohou značně pomoci.

Zhubnout efektivně a trvale bez jojo efektu vyžaduje kombinaci zdravých stravovacích návyků, cvičení a udržitelného životního stylu s přihlédnutím k dostatku živin, které tělo potřebuje. Vyzbrojte se trpělivostí a stanovte si reálné cíle. Omezte příjem sladkostí, nezdravých tuků a rychlých sacharidů. Sledujte si velikost porcí. Dopřejte si zdravou a bohatou stravu.

Omezte stres, který může způsobit nárůst hladiny kortizolu, což může ovlivnit ukládání tuku. Dopřejte si dostatek spánku, protože nedostatek spánku může ovlivnit hormony, které souvisí se chutí k jídlu a ukládáním tuku. Pokud jste se rozhodli zhubnout, existují i účinné stimulanty na podporu metabolismu tuků:

L-karnitin důležitý pro přeměňování tuků na energii tím, že pomáhá přenášet mastné kyseliny do mitochondrií buněk, kde jsou spalovány jako palivo. Užívají jej zejména sportovci, kteří se snaží zlepšit výkon nebo podpořit spalování tuků.

Synefrin působí na metabolismus tuků, čímž přispívá ke spalování tukových buněk efektivněji. Nachází se v pomerančích a zvyšuje termogenezi a metabolismus.

Také kůra bílé vrby podporuje spalování tukových buněk.

Guggul sterony – extrakt z indické rostliny Commiphora mukul – je účinný při spalování tuků a podporuje správnou metabolickou činnost štěpení tuků.

L-tyrosin – aminokyselina, která je prekurzorem více neurotrasmiterů jako je např. dopamin nebo noradrenalin, jeho dostatečným množstvím v organismu klesá chuť k jídlu.

Glutamin tato aminokyselina může pomoci udržovat svalovou hmotu během hubnutí a může podpořit metabolismus. Je jednou z nejpočetnějších aminokyselin v těle a při redukci hmotnosti nebo při omezení kalorického příjmu může tedy glutamin pomoci minimalizovat ztrátu svalové hmoty.

Tip od nás:

Sledujte pokrok při hubnutí. Zaznamenávejte si svoji váhu, měřte tělo, abyste mohli přizpůsobit své cvičení, stravování a doplňování účinných spalovačů tuků ve formě výživových doplňků na hubnutí.

A samozřejmě nejdůležitější je vaše vytrvalost a pravidelnost ve cvičení a zdravém stravování, které jsou klíčem k dlouhodobým výsledkům.