Získejte nyní balení Serrapeptase Plus +30% obsahu za cenu klasického balení. Více na...

Doplňky stravy pro seniory

Chcete zdravé cévy, klouby, které nebolí, cítit se mladší a svěžejší? Pokud jste na dotazy odpověděli ano a pokud hledáte doplňky stravy pro plnohodnotný život seniorů, které zohledňují potřeby spojené s věkem, podporují celkové zdraví či kloubní výživu nebo zdraví cév, pak nevynechejte tuto důležitou kategorii doplňků stravy a vitamínů pro seniory. Třeba si dopřát v každém věku a udržovat se v dobré kondici a zdraví.

S přibývajícím věkem přibývají i zdravotní komplikace

Trápí vás problémy s pohybovým aparátem jako jsou otoky, ztuhlost nebo máte projevy osteoartritidy? Příroda je všemocná a dokáže velké věci.

Extrakt z pryskyřice Kadidlovníku pilovitého (Boswellia serrata) pozitivně působí na pohybový aparát a přispívá k udržení normálního stavu kloubů. Přispívá také ke správnému oběhu v jemných krevních cévách a kapilárách, díky čemuž má pozitivní účinek na udržení normální srdeční činnosti a hladiny cholesterolu v krvi.

Další zázrak je extrakt z plodů Koření černého BioPerine® (Piper nigrum), který přispívá ke zdraví střev, pohlavního systému u žen a normální funkci dýchacího systému.

Zmírněte projevy stárnutí díky výživovému doplňku pro seniory, který dokáže pomoci mimo jiné:

  • při stárnoucí pokožce
  • při vzniku stařeckých skvrn
  • proti celkovému stárnutí organismu.