Osvěžení a protein? Určitě zkuste nový JUICY PROTEIN Více na...

Příběh společnosti KOMPAVA

Příběh společnosti KOMPAVA

Ing. Želmíra Komorechová

majiteľka spoločnosti Kompava

Začalo to jako sen jedné ženy a dnes je to více než 21 let, což společnost KOMPAVA pomáhá lidem zlepšovat jejich zdraví či sportovní výkony.

KOMPAVA je dnes veřejnosti známá jako společnost, jejíž jméno se pojí s kvalitními a účinnými produkty na podporu zdraví a sportovního výkonu. Za jejím vznikem a úspěchem stojí majitelka, biochemička Ing. Želmíra Komorechová, která dodnes stojí za zrodem každého jednoho produktu.

Jak se začal psát náš příběh?

Samotný vývoj a výroba výživových doplňků – a tím i počátky KOMPAVY, jak ji znáte dnes – se začaly psát v roce 2002. K myšlence vyvíjet a vyrábět výživové doplňky přivedl paní Komorechovou její synovec, který úspěšně začínal s triatlonem. Na svém synovci si všimla, že po náročných sportovních výkonech je unavený a bez energie, což mělo následně negativní vliv na jeho další výkony. V té době nebylo povědomí o účincích výživových doplňků tak rozvinuté, jak je tomu dnes. Poté, co mu dala vyzkoušet první výživové doplňky, se jeho výkony výrazně zlepšily a tělo se rychleji regenerovalo. To paní Komorechové dodalo odvahu a odhodlání vyvíjet a vyrábět výživové doplňky na přírodní bázi přímo na Slovensku.

Zákazníci zpočátku firmě nevěřili, byla to přece slovenská firma. V té době byl rozmach zahraničních firem a filozofie, což je zahraniční, je dobré. Domácí výrobci se řadili do sekce, kterým lidé nevěřili. Ledy se však prolomily, když zákazníci obdrželi vzorková balení a mohli si výrobky sami na sobě vyzkoušet. Zjistili, že produkty jsou kvalitní a skutečně účinkují.“ Vyjádřila se paní Komorechová, majitelka a zakladatelka KOMPAVY.

V našich začátcích v roce 2002 jsme se zaměřovali na vývoj a výrobu výživových doplňků na podporu sportovního výkonu. Do prodeje jsme uvedli první produkty, a to HypoFit®, EnergoFit, Gainer koktejl, Creatine Creapure® a Gelo-3 complex®. Všechny produkty jsou do dnešního dne stále v nabídce a těší se velké oblibě zákazníků.

K tomu, aby mohl sportovec dosahovat dobrých výkonů, jen sportovní výživa nestačí. Důležitým faktorem je i jeho zdraví, a proto jsme v KOMPAVĚ v roce 2003 začali vyvíjet a vyrábět produkty na podporu zdraví ve formě kapslí. Rozšířením portfolia o tento typ produktů pro nás znamenal, že jsme začali pomáhat nejen sportovcům, ale i běžné populaci se zdravotními problémy, jako jsou trávicí potíže, oslabený imunitní systém, srdečně-cévní onemocnění a mnoho dalších.

V současnosti v našem portfoliu můžete nalézt více než 80 druhů produktů a neustále pracujeme na vývoji nových, abychom dokázali podpořit zdraví, sportovní výkon a mladistvý vzhled každého z vás. Produkty máme rozděleny do tří produktových řad:

  • sportovní rada - proteiny, spalovače, energizéry, pitný režim, aminokyseliny, předtréninkové stimulanty, produkty pro regeneraci
  • pharma rada - imunita, trávení, detoxikace, nervový systém, klouby, srdce a cévy
  • anti age rada - produkty pro výživu pokožky, vlasů, nehtů a zlepšení vitality

Čím jsme výjimeční?

Hrdě se můžeme pyšnit vlastním vývojovým centrem a výrobními prostory, a tak všechny naše produkty vyrábíme s láskou přímo na Slovensku, v Novém Městě nad Váhem. Při výrobě používáme suroviny od těch nejvybranějších dodavatelů z celého světa. Produkty jsou vyráběny z čistých potravinářských a farmaceutických surovin, které jsou povoleny v rámci Evropské unie a splňují přísné výrobní požadavky České republiky.

Každý jeden produkt je vyvíjen tak, aby měl maximální funkčnost a obsahoval ty nejkvalitnější suroviny, abychom vám, našim zákazníkům zaručili bezpečnost a účinnost produktů. Používáme suroviny nejvyšší kvality a maximálně schválená množství, aby účinnost byla v největší míře efektivní. V produktech od KOMPAVY nenajdete žádná umělá barviva, aroma a žádné konzervační látky. Jsme zastánci toho, že doplněk stravy by měl tělu pomáhat a ne jej znečišťovat různými umělými přídatnými látkami.

Kromě výživových doplňků nabízíme našim zákazníkům možnost absolvovat několik diagnostických vyšetření v Diagnostickém centru METFLEX, které najdete v areálu naší společnosti.

Kdo tvoří náš tým?

Náš tým tvoří řada vyškolených odborníků, kteří se podílejí na vývoji, výrobě, obchodu, marketingu a celkovém fungování naší společnosti. Cítíme zodpovědnost za všechno, co děláme. Snažíme se překonávat očekávání vás, našich zákazníků, a chceme vám přinést to nejlepší.

Live an effective lifeje motto, kterým se řídíme při výrobě každého produktu. „Naším hlavním cílem je, abyste ocenili naše produkty a důvěřovali jim, stejně jako my do nich vkládáme všechny naše vědomosti a srdce. Děkujeme, že jste s námi, protože společně dokážeme víc."