Získajte teraz balenie Serrapeptase Plus +30% obsahu za cenu klasického balenia. Viac na...

Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Kreatin od světoznámé a ověřené značky Creapure je perfektní při výbušných a náročných trénincích na zvýšení síly a rychlosti. Kreatin Creapure se díky práškové formě rychle a jednoduše připravuje, je vhodný i pro vegany.

Kreatín Creapure® 500g
Balení:
Cena:
779 Kč

Základní popis produktu

Kreatin je aminokyselina přirozeně se vyskytující v těle, která se využívá pro energetické zásobování svalů, mozku, srdce, ale i samotných buněk. Podporuje růst svalové hmoty, zlepšuje sílu, dynamiku a fyzickou výkonnost. Přirozeně se vyskytuje hlavně ve svalovině, a to zejména červeném mase a v rybách, proto je u veganů a vegetariánů velmi žádaný. Lidský organismus má schopnost syntetizovat kreatin pouze v případě dostatečného množství aminokyselin argininu, methioninu a glycinu. 

Je ideální při výbušných sportech (kulturistika, vzpírání, crossfit ...) na celkovou sílu a rychlost. Dostatek kreatinu napomáhá udržovat optimální koncentraci ATP (adenosintrifosfát), ve formě kreatinfosfátu, který je využíván po vyčerpaní glykogenových zásob na svalovou práci. Zvyšuje fyzickou výkonnost při opakovaných velmi intenzivní cvičeních s krátkými intervaly odpočinku. Denní příjem kreatinu (3 g) může zvýšit účinek odporového tréninku a svalovou sílu u lidí starších 55 let. 

Značka Creapure® pochází z Německa a je na trhu již od roku 1990. Vyznačuje se skutečně vysokou kvalitou bez příměsí různých neúčinných látek. Tento kreatin je známý po celém světě díky jeho technologicky patentovanému systému pro syntézu bílkovin. 

KREATÍN CREAPURE® OBSAHUJE:

 • 100% čistý kreatin značky Creapure® - je součástí kreatinfosfátu, který je nejrychlejším, nejpohotovější zdrojem pro resyntézu ATP, při krátkých a velmi intenzivních cvičeních. Jeho zásoby jsou ve svalu vyšší, než zásoby ATP.

Pro koho je produkt určen

 • Pro sportovce, kteří vykonávají velmi intenzivní cvičení
 • U výbušných typů sportů jako kulturistika, vzpírání, silový trojboj, sprint, crossfit
 • Pro lidi s namáhavou mentální prací
 • Pro studenty s potřebou okamžité koncentrace
 • Pro starší lidi pro zlepšení celkové vitality organismu a funkce mozku
 • Pro vegany a vegetariány
 • Pro mládež od 15 let

Doporučené dávkování

 • Zatěžovací fáze: 5 g kreatinu 4 - 5 krát denně v průběhu 1. týdne. Cílem této fáze je maximální nasycení svalů kreatinem.
 • Udržovací fáze: 5 g kreatinu 1 - 2 x denně v průběhu 4 - 6 týdnů.
 • Nejlepší užívat nalačno se sacharidovým nápojem (cukry jsou důležité pro přenos kreatinu do buňky), před tréninkem a před spaním.
 • Doporučujeme 2 týdenní přestávku mezi dalším užíváním.

Použití

1 odměrku prášku (5 g) rozmíchejte v 250 - 300 ml sladké vody nebo džusu. Pro lepší využití a vstřebatelnost doporučujeme kombinovat se sacharidovým nápojem (Gainer koktail, EnergoFit, HypoFit).

Nutriční hodnoty

Kreatin monohydrát (creapure®).

UPOZORNĚNÍ

Nevhodný pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Nepoužívat jako náhradu pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Po otevření obal pečlivě zavírejte. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu. Skladujte v suchém prostředí, v dobře uzavřeném obalu při teplotě do 25 ° C, mimo dosah malých dětí.

Rozhodnutí ÚVZSR BPOVO / 6122/2005 / Ht

No doping - výrobek neobsahuje žádnou látku ze Seznamu zakázaných látek Světového Antidopingového kodexu. Výrobek neobsahuje konzervační látky, syntetická barviva, ani geneticky modifikované suroviny.

Kreatín Creapure® 500g

Recenze produktu

 • 5 hvězdiček
  22 x
 • 4 hvězdičky
  5 x
 • 3 hvězdičky
  0 x
 • 2 hvězdičky
  0 x
 • 1 hvězdička
  1 x

Často kladené otázky

Podle posledních studií není nutné užívat kreatin se sacharidovým nápojem.

Kreatin zvyšuje dlouhodobě výkon proto je vhodné jej užívat a v dny kdy nemáte trénink, aby se s ním organismus nasytil a udělal si zásoby.

Kreatin je látka, která se tvoří v organismu a je tělu vlastní. Při vyšším dávkování mohou vzniknout maximálně trávicí problémy.

Kreatin v dávkách do 5 g denně můžete užívat dlouhodobě, ve vyšších dávkách třeba přejít na dávku 5 g nebo produkt na určitý čas vysadit.

Kreatin Creapure je certifikován německý kreatin proto nese tuto značku.