Osvěžení a protein? Určitě zkuste nový JUICY PROTEIN Více na...

Fitness tyčinky

jste uspěchaný rodič, sportovec, který potřebuje dobít energii nebo pracujete na snížení své hmotnosti, určitě vám přijde vhod nutriční tyčinka. Díky vysokému obsahu proteinů, vlákniny a dalších nutrientů může být skvělým doplňkem výživy i při nejpřísnější dietě.

Co jsou proteiny a jako jejich vhodně doplnit

Proteiny jsou nezbytnou součástí mnoha tělesných funkcí. Tělo si je však nedokáže vytvořit, musí je přijímat v potravě. Při štěpení proteinů během trávení vznikají látky zvané aminokyseliny. Právě ony jsou základním stavebním kamenem, který tělo využívá k tomu, aby vytvářelo a udržovalo svalovou hmotu a orgány. Bez proteinů bychom nebyli schopni produkovat ani krev, protilátky, tkáně, enzymy, ba ani vlasy. Dostatek proteinů při náročném fitness režimu je samozřejmě důležitý. Ale stejnou váhu byste měli přikládat i času, kdy jejich přijímáte. Ať už přišla proteinová tyčinka na řadu před cvičením nebo si po něm připravíte vydatné jídlo, právě "timing" vám pomůže maximalizovat energii.

Přestože jste ráno odstartovaly bohatými snídaní, nemusí být vaše tělo odpoledne či večer před tréninkem na vysoký výkon připraveny. Cukr v krvi vám klesl a vy pociťujete mírnou slabost. To je moment, kdy je třeba optimalizovat energii, aby vyhovovala aktuálním potřebám. V případě, že chcete nahradit jídlo něčím malým a výživným, ideální je zdravá tyčinka. Organismus příliš nezatíží, ale poskytne mu důležité živiny.

  • Proteinové tyčinky obsahují speciální směs proteinů, zdravých tuků a vlákniny, s nízkým glykemickým indexem a prebiotickým charakterem. Výborně doplní zdravý stravovací režim, můžete je mít po ruce na náročné túře nebo si pochutnat, přestože jste zanevřeli na sladké.
  • Energetické tyčinky jsou významným zdrojem energie. Skvěle zapracují na prodloužení výkonu a postarají se o rychlé obnovení energetických zdrojů. Díky vyváženému složení jsou vhodné před, během i po sportovním výkonu. V těch našich navíc najdete pomocníků jako L-karnitin, taurin, inosin, chrom, lecitin, vitamíny a minerály.
  • Nutriční kloubové tyčinky se postarají o doplnění energie, získáte z nich mnoho významných stavebních a výživných látek na ochranu a regeneraci kloubního aparátu. Obsahují speciální směs hydrolyzované želatiny, chondroitinu, glukosaminu, vitamínů a minerálů, které posilují a regenerují namáhané klouby.