NOVINKA: oblíbený bezlaktózový protein nyní v novém cenově výhodnějším balení

Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

L-karnitin je vysoce využitelná forma karnitinu, který perfektně pomáhá zbavit se nadbytečných kilogramů. Kromě toho dodává energii a podporuje fyzický výkon, funguje i jako ochrana svalů před kyselinou mléčnou. L-karnitin nabudí lidí, kteří se cítí unavení a vyčerpaní.

L-karnitin
Balení:
Cena:
435 Kč

Základní popis produktu

Užívání L-karnitinu má pozitivní vliv nejen na naše psychické a fyzické zdraví. Zbavit se nadbytečných kilogramů může být někdy velký problém. Především pro lidi, kteří se cítí po práci unavení a bez energie. L-karnitin funguje jako pomyslný přepravce mastných kyselin do svalstva, kde se tyto kyseliny spalují a vytváří se z nich energie. L-karnitin je oblíbeným pomocníkem při hubnutí zejména pro ženy, ale klidně ho mohou užívat i sportovci, kteří potřebují během výkonu vyšší množství energie.
Karnitin je látka, kterou si organismus dokáže z části vyrobit sám a z části ji musíme přijímat potravou. Hlavní význam karnitinu spočívá v zprostředkování dodávky energie kosterním svalem. Jedna kapsle obsahuje 500 mg L-karnitin tartrátu, který je lépe využitelný než jiné formy L-karnitinu. 

L-KARNITÍN obsahuje: 

 • L-karnitin tartrát - L-karnitin je životně důležitá přirozená živina, která hraje zásadní roli v energetickém metabolismu v těle, a tedy i na metabolismu tuků. Přenáší mastné kyseliny do mitochondrií, energetických zdrojů v buňkách, které mastné kyseliny přeměňují na energii. Bez L-karnitinu se mastné kyseliny do mitochondrií nedostanou a tělo nemůže spalovat tuky.

Pro koho je produkt určen

 • pro lidi, kteří pociťují únavu a vyčerpanost
 • pro sportovce na podporu fyzické kondice
 • pro lidi, kteří se potřebují zbavit nadbytečných kilogramů
 • jako ochrana svalů před zraněním
 • pro starší lidi
 • pro vegetariány

Doporučené dávkování

 • Užívejte 1-3 kapsle denně. Nejvyšší účinnost je 2 až 6 hodin po požití, proto se doporučuje užívat nejpozději 2 hodiny před tréninkem.
 • Nedoporučuje se užívat před spaním.

Použití

Kapsle je třeba zapít dostatečným množstvím vody.

Nutriční hodnoty

100 g1 kps 
L-karnitin tartrát83,330 g500 mg

L-karnitin tartrát, rostlinná kapsle (hypromelóza, uhličitan vápenatý)

UPOZORNĚNÍ

Nevhodné pro děti do 8 let, těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchém prostředí, v dobře uzavřeném obalu při teplotě do 25˚C, mimo dosah malých dětí. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu. Neobsahuje konzervační látky ani syntetická barviva. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit. Nepoužívejte jako náhradu pestré a vyvážené stravy.

Rozhodnutí ÚVZSR BPOVO / 1649/2005 / Kr

No doping - výrobek neobsahuje žádnou látku ze Seznamu zakázaných látek Světového Antidopingového kodexu. Výrobek neobsahuje konzervační látky, ani geneticky modifikované suroviny.

 • L-karnitin

  500 mg
L-karnitin

Recenze produktu

 • 5 hvězdiček
  31 x
 • 4 hvězdičky
  13 x
 • 3 hvězdičky
  2 x
 • 2 hvězdičky
  0 x
 • 1 hvězdička
  1 x

Často kladené otázky

L-karnitin můžete užívat i dlouhodobě, není návykový.

V případě tohoto onemocnění je vždy třeba konzultovat užívání výživových doplňků a tedy i L-karnitinu se svým lékařem.

Pokud ho chcete užívat primárně na redukci hmotnosti a eliminaci podkožního tuku bude určitě efektivněji a rychleji, pokud ho zkombinujete i s cvičením. V případě dodání energie a eliminaci únavy jej můžete užívat i když necvičíte.

Karnitin může zlepšit pohyblivost a kvalitu spermií, protože je jejich základní stavební látkou.

Ano karnitin můžete kombinovat is jinými spalovači pokud netrpíte vysokým krevním tlakem. Karnitin je šetrný k srdci, pokud ho chcete zkombinovat s jinými stimulačními látkami, je důležité si dát pozor v jakých dávkách kombinujete.