Získejte nyní balení Serrapeptase Plus +30% obsahu za cenu klasického balení. Více na...

Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

4 SYNERGY Protein je směs proteinů kombinující mléčný, syrovátkový, vaječný a sójový protein, který přináší výhody pro růst svalů a regeneraci. Tato rozmanitá kombinace proteinových zdrojů zajišťuje komplexní profil aminokyselin, který podporuje budování svalů a rychlou regeneraci po tréninku.

4 SYNERGY Protein
Balení:
Příchuť:
Cena:
499 Kč

Základní popis

4 SYNERGY Protein je 70%, lehce stravitelný protein, jehož předností je postupné uvolňování aminokyselin díky obsahu syrovátkové, vaječné, mléčné a sójové bílkoviny. Tato směs proteinů efektivně podporuje růst svalů a regeneraci, což je důležité pro dosažení optimálních výsledků tréninku.

Mléčný protein poskytuje dlouhodobou podporu svalů, zatímco syrovátkový protein rychle dodává aminokyseliny pro obnovu tkání. Vaječný protein přidává k celkovému růstu svalů a opravě tkání své esenciální aminokyseliny. Sójový protein (bez GMO), jako rostlinný zdroj, také přispívá k budování větších svalů a regeneraci a jeho isoflavony mohou být prospěšné pro srdeční zdraví. 4 Synergy SYNERGY je obohacen o esenciální aminokyseliny BCAA, L-glutamin a komplex trávicích enzymů, jejichž účinnost je podpořena vitamíny.

Díky enzymům přidaným do 4 SYNERGY Protein se minimalizují potenciální nepříjemné vedlejší účinky konzumace zvýšeného množství proteinů jako je například nadýmání a plynatost.

Bílkoviny jsou jedním z klíčových živin, které byste měli po fyzické aktivitě přijmout:

 • bílkoviny regenerují svalstvo po fyzickém výkonu,
 • bílkoviny jsou potřebné pro tvorbu různých enzymů a hormonů, které řídí metabolické procesy v těle,
 • bílkoviny obnovují energetické rezervy v organismu,
 • konzumace bílkovin může pomoci udržet pocit sytosti a zabránit pozdějšímu přejídání.

4 SYNERGY Protein obsahuje:

Syrovátkové, vaječné, mléčné a sójové bílkoviny – díky této kombinaci bílkovin se protein štěpí delší dobu (4-5 hodin).

 • Syrovátkový proteinový koncentrát
  Syrovátkový koncentrát obsahuje vysoké množství kvalitních bílkovin a esenciálních aminokyselin. Přispívá k růstu a udržení svalové hmoty a celkové obnově organismu po fyzické aktivitě.
 • Vaječný protein
  Jedním z nejzajímavějších aspektů vaječného proteinu je jeho biologická hodnota. Tato hodnota odráží, do jaké míry je protein absorbován a využíván organismem. Vaječný protein má vysokou biologickou hodnotu, což naznačuje jeho účinnost při podpoře svalového růstu a obnovy.
 • Mléčný protein
  Mléčný protein se skládá ze dvou hlavních složek - kaseinu a syrovátkového proteinu. Kasein se pomalu tráví a uvolňuje aminokyseliny postupně, což může poskytovat dlouhodobou podporu svalů. Naopak syrovátkový protein se rychle absorbuje a může být ideální pro rychlou podporu regenerace svalů po tréninku. Mléčný protein obsahuje také široké spektrum aminokyselin, včetně esenciálních aminokyselin, které jsou potřebné pro růst a regeneraci svalů. Má vysokou biologickou hodnotu, což znamená, že je schopen efektivně využít aminokyseliny k podpoře proteinové syntézy v těle.
 • Sójový protein
  Sójový protein má jako jeden z mála rostlinných proteinů kompletní aminoprofil. Obsahuje všechny esenciální aminokyseliny, které tělo neumí samostatně vytvářet a musí je získávat z potravy. Obsahuje fytochemikály známé jako isoflavony, které mohou mít antioxidační vlastnosti a přispívat ke zdraví srdce. Sójový protein může také pomoci snížit hladinu cholesterolu v krvi.
 • Komplex trávicích enzymů
  Trávicí enzymy jsou biologicky aktivní molekuly, které hrají klíčovou roli při procesu trávení potravy.
  - Redukce trávicích potíží: Trávicí enzymu zabraňují vzniku trávicích potíží, jako je například pocitu potíže po jídle, plynatost nebo křeče.
  - Lepší vstřebávání živin: Trávicí enzymy mohou přispívají k lepšímu vstřebávání živin, včetně bílkovin, vitamínů a minerálů. Tím se zajistí, že tělo efektivněji využívalo přicházející živiny k podpoře různých tělesných funkcí.
 • BCAA
  BCAA (v jedné dávce až 5,18 g) je skupina tří esenciálních aminokyselin: valin, leucin a isoleucin. Tyto aminokyseliny mají důležité úkoly v organismu, zejména ve svalové tkáni:
  - Podpora svalové regenerace: BCAA pomáhají k rychlejší regeneraci svalových tkání po tréninku.
  - Ochrana svalové hmoty: Během tréninku na vytrvalost nebo svalové aktivity dochází ke katabolismu svalů, tedy k rozkladu svalů na energii.
  Právě BCAA chrání svaly před rozkladem a tím i jejich přetrénování (svalové horečce) a poškození.
 • Glutamin
  L-glutamin je aminokyselina, která má důležité úkoly v organismu, zejména ve svalové tkáni a imunitním systému. L-glutamin se často označuje jako "aminokyselina regenerace" kvůli své roli při opravě a regeneraci svalových tkání. Dále pomáhá minimalizovat katabolismus svalů (rozklad svalových tkání na energii), čímž se udržuje svalová hmota a sportovní výkon. Glutamin je důležitým hráčem také pro udržení zdravé funkce tenkého střeva, integrity sliznice a imunitní odpovědi. Jeho dostatečný přísun z potravy je důležitý pro udržení celkového zdraví trávicího systému.
 • Vitamíny skupiny B
  Vitamíny B skupiny (B1, B2, B6, B12) obsažené v proteinu hrají důležitou roli v mnoha biochemických procesech v těle, včetně metabolismu sacharidů, tuků a bílkovin. Tyto vitamíny mají také významný vliv na energetický metabolismus, nervový systém a tvorbu červených krvinek. Jelikož sportovní výkon je často spojen s náročnými fyziologickými požadavky na tělo, vitamíny skupiny B mohou mít pozitivní vliv na sportovní výkon.
 • Biotin
  Hraje klíčovou roli v metabolismu sacharidů, tuků a bílkovin. Pomáhá přeměňovat tyto živiny na energii, kterou organismus potřebuje pro různé fyzické a metabolické procesy. Rovněž je potřebný pro správnou funkci nervového systému. Hraje roli při přenosu nervových impulsů a podporuje zdravou nervovou soustavu.

Pro koho je produkt určen

4 SNYERGY Protein je vhodný pro diabetiky, celiatiky a děti od 15 let.

 • Sportovci: 4 SYNERGY Protein je ideální pro ty, kteří se věnují sportu a cvičení. V případě tréninků nebo cvičení večer je to správná volba pro organismus, který nemusí během noci hladovět.
 • Osoby s cílem růstu svalů: Pro ty, kteří mají za cíl zvýšit svalovou hmotu, je 4 SYNERGY Protein jako stvořený. Kombinace různých typů bílkovin zajišťuje kontinuální dostupnost aminokyselin pro proteinovou syntézu.
 • Osoby s rychlým metabolismem: Zvýšený metabolismus znamená, že jejich tělo spaluje kalorie rychleji a může mít vyšší energetické potřeby. Ve většině případů mají takové osoby také vyšší potřeby pro bílkoviny na podporu svalového růstu, regenerace a celkové výživy.
 • Osoby s náročným životním stylem: Pro ty, kteří mají zaneprázdněný životní styl a ne vždy mají přístup k vyvážené stravě, může být 4 SYNERGY Protein pohodlným způsobem, jak zajistit dostatečný příjem bílkovin.

Doporučené dávkování

Jedna dávka 30 g = 2 odměrky 4 SYNERGY Protein.

Na podporu růstu svalové hmoty (užívat v den silového tréninku)

 • 2 – 3 dávky 
 • užívat mezi jídly
 • vhodné užívat před tréninkem, 1 hodinu po tréninku nebo před spaním
 • maximální doporučené množství pro rozvoj svalové hmoty jsou 2g proteinu na 1 kg tělesné hmotnosti

Pro celkovou regeneraci a ochranu svalové hmoty

 • 1 – 2 dávky denně 
 • užívat mezi jídly nebo před spaním

Použití

Tipy:

 • Vodu můžete nahradit rostlinným či nízkotučným mlékem, nicméně pro lepší využitelnost živin doporučujeme proteiny smíchat vždy s vodou.
 • Voda může být studená nebo pokojové teploty, podle vašich preferencí, avšak studená voda může způsobit horší rozpustnost.
 • Po rozmíchání proteinu počkejte s konzumací alespoň 5 minut. Za tuto dobu se dokonale spojí všechny jeho složky a dosáhnete tak maximálního účinku a chuti.

Nezapomeňte dodržovat doporučené dávkování, které je uvedeno na obalu našeho produktu. Správné dávkování je klíčem k optimálním výsledkům. V případě, že máte jakékoli dotazy ohledně správného užívání našich produktů nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat. Vaše zdraví je pro nás na prvním místě a jsme tady, abychom vám poskytli podporu a potřebné informace.

Nutriční hodnoty

100g1 dávka (30 g)
Energetická hodnota1682 kJ/365,1 kcal504,6 kJ/109,5 kcal
Tuky2,9 g0,9 g
z toho nasycené mastné kyseliny1,83 g0,55 g
Sacharidy11 g3,3 g
z toho cukry11 g3,3 g
Bílkoviny 70,5 g21,2 g
Sůl1,13 g0,34 g

* RVH - referenční výživová hodnota
Referenční příjem průměrného dospělého (8400 kJ / 2000 kcal)

Základ: syrovátkový proteinový koncentrát, sušený vaječný bílek, sójový proteinový
izolát, mléčný proteinový koncentrát, sušená syrovátka, L-glutamin, směs aminokyselin
(L-leucin, L-izoleucin, L-valin), zahušťovadlo: xantan, sladidlo: glykosidy steviolu;
vitaminový premix (C (kyselina L-askorbová), niacin (nikotinamid), E (D–α–
tokoferylacetát), kyselina pantotenová (D-pantotenát vápenatý), B6
(pyridoxinhydrochlorid), B2 (riboflavin), B1 (thiaminhydrochlorid), kyselina listová
(kyselina pteroylmonoglutamová), biotin (D-biotin), B12 (kyanokobalamin)), enzymy,
sladidlo: sukralóza, mléčnan zinečnatý.


PŘÍCHUTE
Čokoláda: základ + kakaový prášek 22%-ní, aroma: čokoládové, barvivo: karamelový
prášek.
Čokoláda-banán: základ + kakaový prášek 22%-ní, aroma: čokoládové, banánové,
barvivo: karamelový prášek.
Vanilka: základ + aroma: vanilková, rumová.
Slaný karamel: základ + sůl, barvivo: karamelový prášek, aroma: karamelová.
Caffe latte: základ + barvivo: karamelový prášek, aroma: kávová, krémová.

UPOZORNERNIE

Obsahuje zdroj fenylalaninu. Nevhodný pro děti do 14 let, těhotné a kojící ženy. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu. Skladujte mimo dosah malých dětí, v suchém prostředí, v dobře uzavřeném obalu při teplotě do 25 ° C. Nepoužívejte jako náhradu pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Rozhodnutí ÚVZSR BPOVO / 6121/2005 / Ht

No doping - výrobek neobsahuje žádnou látku ze Seznamu zakázaných látek Světového Antidopingového kodexu. Výrobek neobsahuje konzervační látky, syntetická barviva, ani geneticky modifikované suroviny.

100g1 dávka (30 g)
Vitamin C27,3 mg8,19 mg
Niacin8,2 mg2,46 mg
Vitamin E4,6 mg1,38 mg
Kyselina pantotenová2,7 mg0,81 mg
Vitamin B60,9 mg0,27 mg
Vitamin B20,7 mg0,21 mg
Vitamin B10,6 mg0,18 mg
Kyselina listová91 μg27,3 μg
Biotin70 μg21 μg
Vitamin B120,5 μg0,15 μg

* RVH - referenční výživová hodnota
Referenční příjem průměrného dospělého (8400 kJ / 2000 kcal)

100g1 dávka (30 g)
Zinok 2,9 mg0,87 mg

* RVH - referenční výživová hodnota
Referenční příjem průměrného dospělého (8400 kJ / 2000 kcal)

100g1 dávka (30 g)
Alanin3,2 g882 mg
Arginin1,99 g590 mg
Asparagin4,4 g1300 mg
Cystein1,18 g354 mg
Glutamin18,52 g5,5 g
Glycin1,31 g395 mg
Histidin1,67 g501 mg
isoleucin*4,72 g1400 mg
leucin*7,87 g2400 mg
Lyzin*4,25 g1300 mg
Metionin*2,59 g777 mg
FenylAlanin*1,38 g414 mg
Prolin3,61 g1080 mg
Serín2,95 g885 mg
Treonín*4,26 g1300 mg
Tryptofan*1,38 g414 mg
Tyrozín1,87 g561 mg
valin*4,67 g1400 mg
EAK*31,12 g9,34 g
z toho BCAA17,26 g5,18 g

* EAK - esenciální aminokyseliny

 • KALORIE

  109,5 kcal
 • Tuky

  0,9 g
 • Sacharidy

  3,3 g
 • Bílkoviny

  21,2 g
4 SYNERGY Protein

Recenze produktu

 • 5 hvězdiček
  1 x
 • 4 hvězdičky
  0 x
 • 3 hvězdičky
  0 x
 • 2 hvězdičky
  0 x
 • 1 hvězdička
  0 x