Vícesložkové proteiny

Dokonale vytvarované tělo, které dostává vše, co pro své zdraví potřebuje? Přinášíme vám pomocníků, kteří zásobí váš organismus kvalitními aminokyselinami, vitamíny a minerály. Dnes se stále více atletů, gymnastů, kulturistů a milovníky fitness spoléhá na sílu proteinů. Jako první možnost volí proteinový prášek - ten se již stal nezbytností pro všechny, kteří chtějí zvýšit svou sílu, zhubnout nebo intenzivní nabrat svalovou hmotu.

Nepochybně existuje mnoho důvodů, proč jsou právě proteinové shaky takové populární na celém světě. Kdysi doplňky jen pro profesionální sportovce a kulturisty, dnes moderní součást vyvážené diety pro každého, kdo chce na svém těle systematicky a viditelně zapracovat. Ale důvodů může být mnohem více:

  1. pomáhají předcházet zraněním - pokud pravidelně cvičíte jakýmkoli způsobem, trénink vyčerpává vaše svaly i energii. Je tedy důležité vědět, kdy přesně konzumovat proteinový shake, aby měl co nejlepší efekt. Proteinové doplňky vám pomohou zahojit poškozené buňky a posílit svaly.
  2. šetří čas - je jednoduše praktičtější smíchat prášek s vodou než přesně v určitý čas konzumovat kvalitní zdroj proteinů v podobě kuřecího masa či vajec.
  3. ihned zaženou hlad - pokud jste na konci se silami a trápí vás prázdný žaludek, proteinový shake vás okamžitě zasytí.
  4. rychle se vstřebávají - ve srovnání s proteiny získanými z jídla dokáže tělo prášek absorbovat mnohem rychleji. To znamená, že připravený práškový protein začne pracovat téměř okamžitě po konzumaci, nastartuje regeneraci vašich buněk a dobíjení těla právě tam, kde to nejvíce potřebuje.

Posilující dávka výživy a vitamínů

Většina proteinových prášků obsahuje i další důležité živiny a vitamíny, takže proteinový shake na snídani představuje rychlý způsob, jak do sebe dostat všechno, co bude tělo v následujících hodinách potřebovat. Například v kombinaci s ovocem či zeleninou. Záleží na tom, jaké výsledky očekáváte.

Poradíme vám, jak si vybrat produkt přesně na míru svým potřebám. Muži ocení rychlý růst svalové hmoty, ženy zase způsob, jak své tělo vytvarovat a zároveň zhubnout. Vegani u nás najdou spolehlivý zdroj kvalitních proteinů bez živočišných složek. V naší nabídce najdete moderní proteinové shaky s množstvím živin a výbornou chutí, jejichž účinky pocítíte již za velmi krátkou dobu. Pokud cvičení berete opravdu vážně, dopřejte si to nejlepší!