Získejte nyní balení Serrapeptase Plus +30% obsahu za cenu klasického balení. Více na...

Zdravý a chutný recept na bábovku s PROTEIN PREMIUM ENERGY
Zdravý a chutný recept na bábovku s PROTEIN PREMIUM ENERGY

Zdravý a chutný recept na bábovku s PROTEIN PREMIUM ENERGY

Zdravý a chutný recept na bábovku s PROTEIN PREMIUM ENERGY

Neviem, ako ste na tom s varením a pečením, ale ja osobne mám tieto aktivity rada. Nie som žiadna špecialistka a vychytené a typické dobroty starých mám vôbec neovládam. Naopak, rada skúšam nové a pestré recepty, ktoré mi chutia a nezaťažia žalúdok. Snažím sa o kombináciu ingrediencií, ktoré nášmu telu poskytnú vitamíny a určitú výživnú hodnotu. V nasledujúcich riadkoch vám poskytnem môj vyskúšaný recept na chutnú bábovku bez múky a cukru v kombinácii s výrobkom PROTEIN PREMIUM ENERGY od spoločnosti KOMPAVA :).

Nevím, jak jste na tom s vařením a pečením, ale já osobně mám tyto aktivity ráda. Nejsem žádná specialistka a vychytané a typické dobroty babiček vůbec neovládám. Naopak ráda zkouším nové a pestré recepty, které mi chutnají a nezatíží žaludek. Snažím se o kombinaci ingrediencí, které našemu tělu poskytnou vitamíny a určitou výživnou hodnotu. V následujících řádcích vám poskytnu můj vyzkoušený recept na chutnou bábovku bez mouky a cukru v kombinaci s výrobkem PROTEIN PREMIUM ENERGY od společnosti KOMPAVA :)

 

 

 

Co budeme potřebovat:

  1. 4-5 polévkových lžic PROTEIN PREMIUM ENERGY
  2. 2 vajíčka
  3. 2-3 polévkové lžíce kokosu
  4. 100g hořké čokolády
  5.  500g červené řepy *
  6. 2-3 polévkové lžíce kakaa
  7.  1 polévková lžíce kokosového oleje (není nezbytný)
  8. 2-3 polévkové lžíce slunečnicových semínek (dle chuti)
  9. 1-2 polévkové lžíce Agávového sirupu případně medu (dle chuti)

* pokud se někomu z vás červená řepa zdá nepříliš lákavá, může jako alternativu použít rozmixované ovesné vločky, mně to však vyhovuje více v kombinaci s červenou řepou

Postup přípravy:

Myslím, že je velmi jednoduchý. Nejvíce času zabere příprava červené řepy, kterou je třeba nejprve oloupat a uvařit doměkka (trvá to přibližně hodinu - musíme to průběžně kontrolovat). Po vychladnutí ji nastrouháme na struhadle. Následně přidáme vajíčka, protein, kokos, kakao, kokosový olej (rozpuštěný), slunečnicová semínka a med. Hořkou čokoládu můžeme buď nastrouhat nebo rozpustit ve vodní lázni případně s kokosovým olejem a přidat k ostatním ingrediencím. Vše následně důkladně promícháme, necháme 5 minut odstát a nalijeme do silikonové bábovkové formy. Jasně, že se může použít i forma klasická, tu však musíme vymazat - já používám kokosový olej a posypu kokosem.

Pečeme cca 40-45 minut při 180 stupních.

Přeji dobrou chuť! :)

Katka Berešová