Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

„PROTECT Formule“ tvořená amygdalinem, vitamínem B15 a pankreatickými enzymy přispívá k udržení zdravých buněk. Obohacená o zinek, který přispívá ke správné syntéze DNA, ochraně buněk před oxidačním stresem a hraje roli v procesu dělení buněk.

B17 Protect Plus
Balení:
Cena:
619 Kč

Základní popis produktu

Amygdalin, také známý jako vitamín B17, je bohatě zastoupen v jádrech meruněk, jablek ale i v mandlech. Tato přírodní látka byla zkoumána biochemikem Ernstem T. Krebsem, který se intenzivně zajímal o alternativní léčbu a prevenci vzniku rakoviny.

B17 Protect Plus obsahuje

Vitamin B17 (amygdalin)

Amygdalin a jeho pozitivní vliv na lidské zdraví se v posledních letech spojuje především s onkologickými onemocněními. Účinek amygdalinu se zvyšuje v přítomnosti dalších látek, zejména antioxidantů nebo enzymů nacházejících se ve pankreatické šťávě pro rozklad a odstraňování poškozených či nepotřebných buněk z těla.

Podle výzkumu Ernesta T. Krebsa shrnutého ve studii Dzengis Jasara a dalších výzkumníků amygdalin účinkuje na poškozené buňky. selektivním mechanismem. To znamená, že působí hlavně na nebezpečné buňky, které se nekontrolovatelně množí (1).

Vitamin B15 (kyselina pangamová)

Vitamin B15, nazývaný také kyselina pangamová, se hojně vyskytuje v pivovarských kvasnicích, hnědé rýži, otrubách, cizrně, slunečnicových a dýňových jadérkách. Kyselina pangamová má v těle mnoho důležitých funkcí, podílí se na detoxikačním procesu a zlepšuje přenos kyslíku v těle.

V roce 1931 dostal Dr. Otto Warburg Nobelovu cenu za objev, že na rozdíl od všech ostatních buněk v lidském těle, rakovinové buňky ke svému životu kyslík nepotřebují, resp. je pro ně jedovatý.

Kyselina pangamová je lipotropní látka, což znamená, že přispívá ke snížení ukládání tuků v místech, jako jsou játra nebo cévy. Její užívání se doporučuje u lidí se zvýšenou hladinou cholesterolu v krvi, podporuje vylučování škodlivých látek z těla. Potlačuje touhu po alkoholu a dokonce zmírňuje opilost.

Pankreatické enzymy

Enzymy tvoří jednu z prvních obranných linií těla proti škodlivým látkám.

Co tvoří pankreatické enzymy:

 • Enzym proteáza: zajišťuje trávení bílkovin
 • Enzym amyláza: zajišťuje trávení polysacharidů
 • Enzym lipáza: zajišťuje trávení tuků

Zinek

Zinek je základním prvkem, který je nedílnou součástí správného fungování více než 300 různých enzymů v lidském těle. Řídí klíčové buněčné funkce, jako je reakce na oxidační stres, replikace a oprava poškozené DNA či apoptóza. Apoptóza je důležitá vlastnost zdravých buněk, které pokud se stanou poškozenými a nefunkčními, odstraní se z organismu. Tato vlastnost chybí například u rakovinných buněk.

Acidorezistentní kapsle - Všechny aktivní složky se nacházejí ve speciální acidorezistentní kapsli, která chrání aktivní látky před destrukcí v kyselém prostředí žaludku. Zajišťuje tak maximální využití jejich benefitů.

Pro koho je produkt určen:

B17 Protect Plus je vhodný pro osoby starší 18 let pro udržení zdravých buněk.

Jeho užívání se doporučuje:

 • Osobám, které životním stylem negativně ovlivňují své zdraví (vysoká míra stresu, špatný spánkový režim, nepravidelné stravování, zvýšený příjem alkoholu a léků od bolesti).
 • Při výskytu rakoviny v rodině (2,3).
 • Pro lidi, kteří mají zvýšenou tendenci ukládání tukových složek v organismu (játra, cévy).

Doporučené dávkování:

Doporučujeme užívat 1 kapsli denně nalačno. Pro osoby s citlivějším žaludkem je užívání vhodné mezi jídly.

Použití:

Kapsle je třeba zapít dostatečným množstvím vody.

Nezapomeňte dodržovat doporučené dávkování, které je uvedeno na obalu našeho produktu. Správné dávkování je klíčem k optimálním výsledkům. V případě, že máte jakékoliv dotazy ohledně správného užívání našich produktů nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat. Vaše zdraví je pro nás na prvním místě a jsme tady, abychom vám poskytli podporu a potřebné informace.

Použitá literatura:

JASAR, Dzengis, et al. Potenciální benefits a controversies vztahující se k použití amygdalinu (vitamin b17). Journal of Hygienic Engineering and Design, 2008, 23: 57-63.
DHAWAN, D. K.; CHADHA, Vijayta D. Zinc: a promising agent in dietary chemoprevention of cancer. Indian Journal of Medical Research, 2010, 132.6: 676-682.
SALEEM, Mohammad, et al. Amygdalin z meruňkových kernelů indukuje apoptosis a příznaky buněčného cyklu zastavení v rakovinových buňkách: updated review. Anti-Cancer Agents in Medicinal Chemistry (Formerly Current Medicinal Chemistry-Anti-Cancer Agents), 2018, 18.12: 1650-1655.

Nutriční hodnoty

1 cps / 500 mg*%RVH na dávku
Pankreatické enzymy/Pancreatin enzymes/Pankreasenzyme/Enzymy trzustkowe
Proteáza/Protease/Proteaza35 200 USP 
Amyláza/Amylase/Amylasa35 200 USP 
Lipáza/Lipase/Lipaza2 816 USP 
Vitamín/Vitamin/Witamina B15100 mg 
Vitamín/Vitamin/Witamina B1735 mg 
Zinok/Zinc/Zink/Cynk3 mg30 %

*RVH / NRV - referenční výživová hodnota / nutrient reference value 

**RVH / NRV - není stanovena / not specified

Referenční příjem průměrného dospělého / Reference intake of the average adult (8400 kJ/2000 kcal)

Pankreatin (mikrobiálního původu), kys. pangamová (vitamin B15), amygdalin (vitamin B17), laktát zinečnatý, acidorezistentní kapsle (hypromelóza, gellanová guma).

B17 Protect Plus

Recenze produktu

 • 5 hvězdiček
  0 x
 • 4 hvězdičky
  0 x
 • 3 hvězdičky
  0 x
 • 2 hvězdičky
  0 x
 • 1 hvězdička
  0 x