Osvěžení a protein? Určitě zkuste nový JUICY PROTEIN Více na...

Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Balíček pro nejlepší sex

Chcete svůj „noční sport“ posunout na vyšší úroveň, ale bojíte se pilulek či jiných stimulantů? Tak tento balíček na přírodní bázi je jako stvořený pro vás.

Balíček pro nejlepší sex
Balení:
Cena:
762 Kč 653 Kč

Základní popis produktu

Balíček pro nejlepší sex je kombinace přírodních produktů, které mužům pomáhají zvyšovat kvalitu a výkon při oblíbeném „nočním sportu“. Není tajemstvím, že čím dál více mužů má problém se sexuální vitalitou a neplodností už v poměrně nízkém věku. Důvodů je několik:

 • Stres a úzkost – dlouhodobý stres může vést k hormonálním nerovnováhám a snížení sexuálního zájmu.
 • Fyzické zdravotní problémy – chronická onemocnění, obezita, cukrovka a jiné zdravotní problémy mohou způsobit problémy s erekcí a sexuálním výkonem.
 • Psychologické faktory – deprese a nízké sebevědomí mohou také ovlivnit sexuální zájem a erektilní funkci.

Kombinace Zinku, Selenu a Argininu může zlepšit kvalitu a pohyblivost spermií, což má za následek zvýšení šance na oplodnění, ale také na zdravé fungování pohlavních orgánů, včetně zlepšení potence.

Zinek a selen + Cordyceps sinensis

Doplněk stravy s obsahem zinku, selenu a Cordyceps sinesis zlepšuje potenci u mužů. Jedním z příznaků nedostatku zinku a selenu je snížená reprodukční schopnost či problémy s početím. Oxidační stres je v současné době považován za hlavní příčinu mužské neplodnosti. Mužské spermie jsou velmi citlivé na nedostatek selenu v organismu. Selen brání poškození nezralé spermie a pomáhá udržet neporušenost zralé spermie. Kombinace antioxidantů jako je selen a zinek snižuje poškození buněčné membrány spermii volnými radikály a zlepšuje jejich pohyblivost. Kromě toho, že významně přispívá ke správnému fungování imunitního systému, zajišťuje zdraví pokožky, nehtů a vlasů.

Více informací o produktu: Zinek a selen + Cordyceps sinensis

Arginine A-AKG

Pozitivně působí také na stav cév, zlepšuje prokrvení pohlavní soustavy a pohlavních orgánů, čímž zlepšuje potenci a zvýšení libida. A-AKG vytváří NO efekt, díky kterému se do svalů dostane více živin i kyslíku. Zároveň je vhodný jako skvělá předtréninovka pro zvýšení výkonu a zlepšení regenerace.

Více informací o produktu: Arginine A-AKG

Pro koho je balíček určen

Kombinace produktů je vhodná pro muže ke zlepšení sexuální vitality a výdrže, zároveň pomáhá zvyšovat počet spermií.

Jak užívat produkty

Zinek a selen + Cordyceps sinensis užívejte 1x denně 1 kapsli spolu s jídlem.
Ariginin A-AKG užívejte před sexuálním výkonem, doporučujeme 4-6 kapslí.

Recenze produktu

 • 5 hvězdiček
  2 x
 • 4 hvězdičky
  0 x
 • 3 hvězdičky
  0 x
 • 2 hvězdičky
  0 x
 • 1 hvězdička
  0 x