Bezpečná výroba a expedice zboží v Kompavě i během pandemie
Bezpečná výroba a expedice zboží v Kompavě i během pandemie

Bezpečná výroba a expedice zboží v Kompavě i během pandemie

Bezpečná výroba a expedice zboží v Kompavě i během pandemie

Vysoká úroveň ochrany spotřebitele je samozřejmostí nejen v období pandemie. Přísné předpisy se vztahují na celý dodavatelský řetězec - od zpracování surovin, přes výrobu, balení až po expedici a konečný prodej spotřebitelům.

Obsah

Výroba potravin patří mezi epidemiologicky náročnou činnost a proto se na všechny potravinářské provozy vztahují nekompromisní hygienické předpisy. Během pandemie způsobené onemocněním a virem Covid-19 přijala i naše provoz ještě přísnější hygienická opatření tak, abychom ochránili naše zaměstnance, zajistily bezpečnou výrobu výživových doplňků, které můžeme bezpečně doručit našim zákazníkům.

V rámci dodržování zásad správné hygienické praxe jsme identifikovali všechna nebezpečí a nastavili jsme opatření tak, abychom zabránili jejich vzniku. Samozřejmostí v naší provozovně je zároveň používání osobních ochranných prostředků, kontrola tělesné teploty, dezinfekce prostor a pracovních nástrojů, vyšší frekvence čištění a sanitace strojů, všech povrchů a pracovních ploch.

Zamestnanec v Kompave pracuje v ochranných pomôckach.

Děláme maximum pro to, abychom se ochránili před potvrzením onemocnění Covid-19 u zaměstnanců. Kromě toho u nás výroba a expedice běží za následujících podmínek:

  • Vypracování protipandemického pokyny platného ve společnosti Kompava.
  • Sanitace spojená s dezinfekcí výrobních linek a prostor na denní bázi.
  • Vyřizování zákazníků pouze po přijetí objednávky telefonicky nebo přes webovou stránku.
  • Vstup do prodejny pouze 1 zákazník, s respirátorem a po použití dezinfekce rukou.
  • Platba je upřednostňována bezkontaktně platební kartou nebo prostřednictvím internetbankingu.
  • Přísný zákaz vstupu nezaměstnaných do prostor výroby a expedice.
  • Vstup do areálu firmy je možný pouze po telefonické dohodě - jinak jsou brány zavřené.

Den v Kompava během pandemie

Hned ráno, ještě před tím, než vstoupíme do společných prostor, je nám všem změřena teplota. Rovněž jednou týdně ukazujeme certifikát z testování na Covid-19. Všichni zaměstnanci, ať už v kancelářích nebo ve výrobě, nosíme roušky, respektive respirátory.

Zamestnanec v Kompave pracuje v ochranných pomôckach.

Kromě toho je pro nás samozřejmostí si při vstupu vydezinfikovat ruky, také si je umýt nebo vydezinfikovat vždy, pokud se vracíme ze společných prostor. Několikrát do týdne se u nás dezinfikují všechny kličky.

Do samotné výroby nevstoupí žádný ze zaměstnanců bez ochranného oděvu, roušky, síťky na hlavu a ochranných rukavic. Rukavice jsou samozřejmostí i pro pracovníky na expedici, kteří pro vás balí zboží.

Ujišťujeme vás, že celá výroba i expedice vašich objednaných výživových doplňků probíhá v souladu se všemi platnými hygienickými nařízeními.