4 účinné tipy pro zdravé cévy
4 účinné tipy pro zdravé cévy

4 účinné tipy pro zdravé cévy

4 účinné tipy pro zdravé cévy

Ateroskleróza, křečové žíly, trombóza, hypertenze, infarkt myokardu, náhlá cévní mozková příhoda. To jsou onemocnění, která jsou v Evropě nejčastější příčinou smrti. Riziko jejich vzniku se zvyšuje, pokud jsou cévy zaneseny, čímž dochází k jejich ucpávání.

My známe účinné a efektivní řešení, jak problémům s cévami předcházet.

Obsah

4 rady, jak předejít nemocným cévám

Velký vliv na rozvoj srdečně-cévních onemocnění má rychlý a ukvapený způsob života, stres, málo pohybu, nadváha, užívání hormonální antikoncepce, neduhy jako alkohol a kouření a v neposlední řadě nevyvážená strava.

Svůj podíl hraje i dědičná predispozice. Jako nejvhodnější způsob předcházení rizika vzniku srdečně-cévních onemocnění je vhodná prevence.

1. Úprava jídelníčku

Doporučuje se omezení příjmu soli při dochucování, vyloučení tučných a velmi sladkých jídel (uzeniny, polotovary, fast food).

Zkuste také nahradit živočišné tuky rostlinnými a zvýšit tak příjem například olivového oleje, ořechů či různých semínek.

Častěji konzumujte ryby a zvyšte příjem tekutin.

2. Hýbejte se

Vhodná je například chůze, plavání či jízda na kole. Podle nejnovějších studií se doporučuje věnovat pravidelné pohybové aktivitě alespoň 5krát týdně

Pokud provádíte sedavý typ zaměstnání, určitě zkuste cvičení pro zdravé cévy. Cvičení vám zabere málo času a provádět jej můžete kdekoli. Návod ke cvičení pro zdravé srdce a cévy můžete nyní získat zcela zdarma. Stačí, když vyplníte svůj e-mail a cvičení obdržíte od nás jako dárek.

Klíčové tipy pro zdraví srdce a cév

Na vzniku křečových žil se podílejí různé faktory včetně genetiky, obezity, těhotenství a žilní nedostatečnosti. Onemocnění žil jsou nejčastěji spojena s dlouhým sezením v kanceláři, sezením s překříženýma nohama, dlouhým stáním, nedostatkem pohybu a jednostranným napětím. Zjistíte, proč vznikají, jak jim předcházet a také to, jak si pomoci, když už je máme.

Klíčové tipy pro zdraví srdce a cév
ebook_gift_unknown_error
ebook_gift_thank_you

3. Sbohem cigaretám a alkoholu

Kouření způsobuje různá poškození cév a zvyšuje srdeční frekvenci. Pravidelné kouření a příjem alkoholu výrazně zvyšuje riziko vzniku vážných srdečně-cévních onemocnění.

4. Vsaďte na výživu cév zevnitř

Látky jako diosmin a hesperidin, kolagen, aminokyselina l-arginin a antioxidanty významně prospívají cévám a srdečně-cévnímu systému.

Všechny uvedené látky obsahuje nápoj Venadom. Jedná se o výjimečnou výživu cév ve formě osvěžujícího nápoje s obsahem mikronizovaného diosminu a hesperidinu.

Kromě toho obsahuje dalších 7 složek pro normální funkci kardiovaskulárního systému, jakož i účinné odstranění nežádoucích usazenin a výživu stěn cév, které věkem ztrácejí svoji pevnost a pružnost.

Venadom je vyvinut tak, aby zajistil přísun potřebných živin pro cévy prostřednictvím pohodlného užívání ve formě nápoje bez nutnosti polykání kapslí či tablet.