Akce Ledenový detox ve Fresh Marketu
Akce Ledenový detox ve Fresh Marketu

Akce Ledenový detox ve Fresh Marketu

Akce Ledenový detox ve Fresh Marketu

Kompava jako slovenský výrobce funkčních výživových doplňků se pravidelně účastní různých akcí, které souvisejí se sportem, zdravím nebo krásou. Letos začala své aktivity na akci, které bylo zaměřeno na zdraví a očistu organismu a na kterém se mluvilo zejména o pestré a vyvážené stravě.

V sobotu 28.1.2023 jsme se zúčastnili akce LEDNOVÝ DETOX ve Fresh Marketu v Bratislavě. Fresh Market není jen místem, kde se pojí chutné jídlo a kvalitní potraviny, ale také ideálním místem pro objevování nového. Je to místo, které upřednostňuje rozmanitost a říká ANO objevování nových příležitostí.

Když jsme dostali pozvání být součástí sobotní akce, vůbec jsme neváhali. Naše produkty a jejich vzorky si odnesly domů desítky zákazníků. Mnozí se u našeho stánku zastavili ze zvědavosti a byli vděční za informace, které jsme jim poskytli nejen v souvislosti s nabízenými produkty, ale především v souvislosti se zdravím. Jsme rádi, že Kompava není vnímána jen jako značka a výrobce výživových doplňků, ale také jako společnost, která umí odborně poradit v oblasti prevence. Přítomný byl i odborník na zdravou výživu, a zároveň fyzioterapeut ze společnosti Kompava, Martin Minárech, který zákazníkům Fresh Marketu poradil ohledně životosprávy, správné výživy, detoxikace a poskytl jim další cenné informace v souvislosti s doplňky stravy společnosti Kompava.

Děkujeme Fresh Marketu za pozvání a za příjemně strávený den mezi lidmi, kterým záleží na svém zdraví a věříme, že ti, kteří nás na této milé akci objevili, se k našim produktům budou vracet.

Januárový detox_1