Diagnostické centrum Metflex od 3.1. v Novém Městě nad Váhem
Diagnostické centrum Metflex od 3.1. v Novém Městě nad Váhem

Diagnostické centrum Metflex od 3.1. v Novém Městě nad Váhem

Diagnostické centrum Metflex od 3.1. v Novém Městě nad Váhem

Od 3.1.2023 je Vaše oblíbené diagnostické centrum Metflex přestěhováno ze Žiliny do Nového Města nad Váhom. Všechny diagnostiky spolu s výživovými doplňky Kompava najdete spolu pod jednou střechou na ulici Piešťanská 1202/44.

Obsah

Diagnostické centrum Metflex od roku 2016 aktivně působilo na ulici Vojtěcha Spanyola v Žilině, kde všem sportovcům a aktivním lidem s úsměvem rozdávali své znalosti a zkušenosti naši odborníci. Na základě výsledků měření a svých odborných poznatků poskytovali poradenství v oblasti zdravé výživy a nastavovali efektivní tréninkové a nutriční plány.

Od 3.1. 2023 najdete centrum Metflex v Novém Městě nad Váhem, kde Vám budou poskytnuty stejné služby jako v Žilině, ale také mnohé další, nové jako například Diagnostika živé kapky krve či Diagnostika pleti.

Diagnostické centrum Metflex v Žilině bylo prvním diagnostickým centrem určeným i pro širokou veřejnost. Za jeho vznikem stojí od začátku slovenský výrobce výživových doplňků - společnost Kompava.

Profesionální diagnostika organismu není však určena jen pro sportovce, ale naopak pro každého, protože dokáže včasně odhalit faktory, které lidský organismus zatěžují a následně jejich úpravou či eliminací lze organismu navrátit lepší a zdravější stav.

Centrum Metflex je vybaveno nejmodernějšími diagnostickými přístroji, jejichž cílem je poskytnout klientovi co nejpřesnější data nezbytná pro správné nastavení jeho tréninkového a nutričního plánu.

„Od začátku svého působení má Kompava na zřeteli náročného, ​​a zároveň spokojeného zákazníka. Jednáme čestně, děláme věci nejlépe jak víme, soustavně vzděláváme sebe i naše zákazníky, pracujeme týmově a cítíme zodpovědnost za vše, co děláme” říká Ing. Želmíra Komorechová, majitelka společnosti Kompava i Kompava Metflex.

Jaké služby v Metflexu naleznete?

  • SPIROERGOMETRIE

hodnocení výkonnosti, metabolické flexibility a efektivity

  • ANALÝZA TĚLA

diagnostika složení těla pomocí přístroje InBody 370S

  • CÉVY A STRES

měření stavu cév a odolnosti vůči stresu

  • TRÉNINKOVÝ PLÁN

vypracování efektivních tréninkových plánů na míru

  • NUTRIČNÍ PLÁN

vypracování profesionálních nutričních plánů na míru

  • VÝŽIVOVÉ DOPLŇKY KOMPAVA

poradenství v oblasti zdraví a výživových doplňků

  • PORADENSTVÍ

Přestěhování Metflexu do Nového Města nad Váhem zároveň přineslo i rozšíření nabídky diagnostik, protože kromě diagnostik, které se uskutečňovaly v Žilině, můžete absolvovat i další - na své si tedy v Metflexu v Novém Městě nad Váhem přijde úplně každý:

  • DIAGNOSTIKA ŽIVÉ KAPKY KRVE

stav vnitřního prostředí organismu přímo na obrazovce monitoru

  • DIAGNOSTIKA PLETI

zjištění vlhkosti, elasticity pleti, množství vrásek a pod.

Jak lze absolvovat některou z diagnostik?


Na diagnostiku je možné se objednat telefonicky as pracovníkem centra si domluvit přesný termín pro vyšetření. Také je možné zakoupit si dárkové poukázky na všechny ze jmenovaných diagnostik.

Tak neváhejte a navštivte diagnostické centrum Kompava v Novém Městě nad Váhem. Zde se můžete prostřednictvím zajímavých měření dozvědět o sobě, ale hlavně o svém zdraví víc.

Ať už chcete ve svém způsobu života něco změnit a zlepšit, nebo chcete jednou provždy zhubnout, dosahovat lepších tréninkových výsledků, vyhnout se přetrénovanosti, nebo diagnostiku zkusit z prevence nebo zvědavosti.

Diagnostika je pro každého – muže i ženy, malé i velké, starší i mladší – všichni jsou vítáni.

Kompava Metflex

Piešťanská 1202/44

915 01 Nové Mesto nad Váhom

+421 911 187 779

metflex@kompava.sk

www.kompava-metflex.sk