Jak dát sbohem bolesti kloubů a začít opět žít?
Jak dát sbohem bolesti kloubů a začít opět žít?

Jak dát sbohem bolesti kloubů a začít opět žít?

Jak dát sbohem bolesti kloubů a začít opět žít?

V poslední době lze slyšet o trendu zvaném kolagen z každé strany. Účinky kolagenu jsou však vědecky podloženy, a proto bychom měli dbát na jeho dostatečný příjem, který nám zajistí zdravý pohyb bez bolesti.

Obsah

Kde všude najdete kolagen?

Kolagen je bílkovina, která se nachází v různých potravinách, zejména v mase, rybách či želatinu. Rozsah přijatého kolagenu z těchto potravin závisí na množství, které konzumujete a jak jsou tyto potraviny připraveny.

Pamatujte, že kolagen je v organismu zpracováván na aminokyseliny a následně použit pro různé biologické účely, a tudíž ne vždy zůstává jako kolagen v původní formě.

Syntéza kolagenu se postupně snižuje již od 25. roku života.

Ke zdraví díky kolagenu

Japonští vědci tehdy zjistili, že že suplementace kolagenových peptidů (enzymaticky naštěpená molekula kolagenu na výraznější jednodušší) přispívá nejen k zlepšení zlepšení kloubů a svalů, ale i k zlepšení kvality vlasů a nehtů.

Věděli jste, že cévy obsahují 10–25 % kolagenu, kloubní chrupavka 50–70 % kolagenu, kůže 50–70 %, kosti 80–90 %, plíce 10 %, játra 4 % a šlachy 80–90 %?

Který typ kolagenu preferujete vy?

Na trhu naleznete nespočet různých typů kolagenu a už je jen na vašich preferencích, jaká forma vyhovuje vám. Kolagen ve formě nápoje, tablet či kapslí už je standardem. Pokud člověk užívá i jiné doplňky výživy, může se stát, že je těchto forem prosycen. Ranní kávu si ovšem rád vychutná téměř každý z nás.

Kolagen do kávy

Proto jsme v Kompavě vyvinuli něco extra, a to kolagenu do kávy, který navíc obsahuje MCT tuky a taurin.

Kombinace těchto složek spolu s kávou nastartuje vaše tělo i mysl. Pokud si chcete takovou kávu vychutnat i vy, rádi vám ji dopřejeme.

Sleva Collagen Coffee Cream

Zadejte e-mail a obdržíte slevový kód, a tak můžete kolagen do kávy získat za tu nejlepší cenu.

Sleva Collagen Coffee Cream
ebook_gift_unknown_error
ebook_gift_thank_you