Získejte nyní balení Serrapeptase Plus +30% obsahu za cenu klasického balení. Více na...

Boj se stárnutím začíná
Boj se stárnutím začíná

Boj se stárnutím začíná

Boj se stárnutím začíná

Ľudstvo sa zaoberalo oddialením starnutia od nepamäti.

Obsah

I dnes ve 21. století se snažíme dosáhnout co nejlepšího zdravotního stavu zahrnujícího pocit fyzické a duševní pohody a zpomalit tak proces stárnutí organismu. Díky prevenci můžeme předcházet závažným zdravotním problémům a udržet si co nejlepší zdravotní stav až do vysokého věku.

Výsledkem má být soběstačnost, nezávislost a spokojenost s kvalitou života. Důležitý je proto zdravý životní styl, jehož součástí je pravidelný pohyb, zdravá, energeticky přiměřená a nutričně vyvážená strava.

Současné hektické životní tempo, nedostatek času, špatná životospráva, environmentální faktory a emoční zátěž dostávají náš organismus do nerovnováhy, což se může projevit snížením vitality a energie.

Stres působí na náš organismus negativně tím, že tělo dostává neustále do pohotovostního stavu, kdy je připraveno „na boj a na útěk“. Tento stav se projeví v organismu vyvoláním změn ve všech orgánech a to především pokud jde o vylučování adrenalinu, kortizolu, glukózy, inzulínu a růstového hormonu, což zasahuje prakticky všechny tělesné systémy člověka.

Účinkem nesprávných hormonálních a nervových reakcí dochází ke zhoršování metabolických parametrů, zhoršení trávení, oslabení imunity a psychické odolnosti. Organismus pracuje pod zátěží, v těle vzniká více škodlivých látek a volných radikálů, klesá energetická hladina organismu, buňky stárnou rychleji.

Jak se můžeme proti těmto vlivům chránit?

Doplněk stravy K2 AntiAge může díky svému složení podpořit fyzický výkon, zvýšit hladinu energie, podpořit detoxikaci, chránit buňky před oxidačním stresem, zlepšit adaptaci organismu či zatočit s jarní únavou. Během 24 hodin má tělo různé nároky na výživu a regeneraci, čemuž je přizpůsobeno i složení K2 AntiAge. Tvoří ho dva produkty – denní a noční fáze.

Hlavní složkou denní fáze jsou: podhoubí housenky čínské, ženšen pravý a koenzym Q10. Je určen k rannímu užívání pro podporu vitality, adaptace organismu na stres a antioxidační ochrany. Podporuje fyzický výkon, sexuální apetit, mentální bystrost i koncentraci.

Dodává pocit mládí a vitálnosti. Hlavními složkami noční fáze jsou extrakt z brokolice (sulforafan) a extrakt z hroznových jadérek (OPC - oligomerní protoantokyanidin). Užívá se před spaním na podporu procesu detoxikace organismu. Aktivní detoxikace zabezpečuje následně zbavování se toxinů, aktivuje činnost buněk, omlazuje tělo i pleť.

Dalším bojovníkem proti endogenním a environmentálním faktorům, které se podílejí na stárnutí organismu, je L-karnosin. I když je stárnutí přirozený proces, bylo vědecky dokázáno, že aminokyselina karnosin kromě toho, že je silným antioxidantem a pomáhá buňky chránit před účinkem volných radikálů.

Má ještě další mimořádnou schopnost, a to chránit buňky před spouštěči genetických změn a nežádoucími chemickými reakcemi. Doplněk stravy Premium L-Carnosine je navíc obohacen koenzymem Q10 a vitaminem E, které přispívají k antioxidační ochraně organismu a ochraně buněčných membrán před poškozením.