Masážní lůžko CERAGEM Master V3

Masážní lůžko CERAGEM Master V3

Jedinečná a úžasná masáž na míru - zážitek, který vám přináší CERAGEM - udělejte něco pro své zdraví a ciťte se lépe!

Proč je dobré vyzkoušet CERAGEM?

Automatické termo-akupresurní masážní lůžko CERAGEM Master V3 je určeno pro celkovou regeneraci a zlepšení zdravotního stavu, přináší uvolnění svalů a úlevu od jejich bolesti, eliminuje bolest kloubů. Příjemné teplo z nefritovým kamenů a léčivé infračervené teplo z epoxid-karbonových panelů je doplněno o tlakovou masáž.

Toto zařízení pomocí vnitřního projektoru pohybujícího se podél páteře uvolňuje úpony kolem obratlů, narovnává páteř, zklidňuje nervové dráhy v lidském těle, zlepšuje krevní oběh a fungování vnitřních orgánů, stabilizuje tok životní energie Qi.

Specifické funkce a vlastnosti

 • Funkce automatického snímání páteře - změří délku páteře uživatele pro optimální tlakovou stimulaci přizpůsobenou na míru
 • Ovládání výkonu - 6 úrovní výškového nastavení podle preferencí uživatele
 • Zvukové funkce - zajišťují psychologický komfort pro zlepšení účinků stimulace
 • Vyhřívání podpůrných matrací
 • 9bodový externí projektor - na masáž břicha, paží, rukou, nohou a dalších částí těla během programu

Jaké alternativní léčebné praktiky v sobě kombinuje CERAGEM?

 1. Chiropraktika - uvolňování spinálních nervů prostřednictvím ručního narovnávání (napravování) páteře. Léčebná metoda známá a praktikovaná hlavně v USA, Kanadě, Austrálii, na Novém Zélandu a v Anglii. Jde o novodobou alternativní medicínu která dokazuje, že často bolesti a nemoci pocházejí z páteře, kde dochází ke skřípnutí (blokaci) nervových kořenů. Díky tomuto principu lůžko CERAGEM upravuje pohyblivost těla a postupně odstraňuje bolesti a jiné zdravotní problémy.
 2. Masáž - uvolňování svalů a šlach podél páteře s cílem vrátit páteř do původní polohy. Zajistí natažení páteře tak, aby se uvolnil tlak na ploténky mezi obratli (ploténky fungují jako tlumiče mezi obratli), kudy prochází miecha.Postupom věku páteř tuhne a dochází k jejímu oslabení a následnému vychýlení. Pravidelná masážoblasti okolo páteře (což je i první částí masážního programu CERAGEM) pomáhá předcházet tuhnutí a oslabování páteře.
 3. Moxáž (termopunktúra) - v tradiční čínské medicíně znamená řízené zahřívání akupresurních bodů pomocí tepla získaného spalováním sušených a lisovaných rostlin. Získané teplo přináší lepší prokrvení organismu a povzbuzuje funkčnost jednotlivých orgánů. Zahříváním určitých bodů pomocí moxáže podporujeme i imunitní systém.
 4. Jadeit - druh nefritu (v tradiční čínské medicíně považován za kámen s léčivými účinky), pomocí Jadeitu se stimuluje životní energie Qi v lidském těle. Vnitřní projektory v CERAGEM lůžku jsou vyrobeny z polodrahokamu Jadeit, který je vysoce ceněn pro svou schopnost udržovat a přenášet teplo

Účinky na tělo

CERAGEM pozitivně ovlivňuje jednotlivé části těla následovně:

 1. Infračervené záření - má velmi pozitivní vliv na lidský organismus a nemá vedlejší účinky. Optimální působení infračerveného záření lůžka CERAGEM je zajištěno vnitřními a vnějšími projektory a také epoxid-karbonovými panely umístěnými v hlavním a v přídavném matraci lůžka.
 2. NOHY - infračervené záření pronikající do kloubů a svalů nohou zmírňuje jejich bolesti způsobené stálým tlakem od chůze, stání a cvičení.
 3. Vnitřní projektor
  KRČNÍ OBLAST - tlak jadeitového válečků vnitřního projektoru uvolňuje ztuhlost svalů v oblasti šíje způsobenou hodinami strávenými před počítačem / TV / mobilem / tabletům.
  KŘÍŽOVÁ OBLAST - vnitřní projektor uvolňuje místní nervová vlákna a odstraňuje bolesti zad související s nedostatkem pohybu, nesprávným držením těla a špatnými pohybovými návyky.
 4. Vnější projektor - umožňuje pronikání infračerveného záření do různých částí těla.
  Břicho - masáž břišní oblasti 9-bodovým projektorem zmírňuje bolesti břicha a odstraňuje křeče.
  Epoxid-karbonový panel - generuje teplo, které má mnohostranné příznivé účinky (obnovení Qi a zlepšení krevního oběhu).

Kde najdu E-fit studio ve kterém se nachází lůžko CERAGEM?

KOMPAVA spol. s.r.o. – E-fit štúdio
Piešťanská 1202/44
915 01 Nové Mesto nad Váhom
Slovenská republika
Otevírací doba: Po-Pá 7:00 - 15:30 hod.
E-fit studio najdete na 1. patře administrativní budovy společnosti KOMPAVA v místnosti č. 19.

Jak se objednám na masáž CERAGEM?

Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci se nelze objednat.

V E-fit studiu najdete:

 • Termo-akupresurní masážní lůžko Ceragem Master V3
 • E-Fit cvičení s přístrojem EMS
 • Diagnostiku tělesné stavby váhou Tanita

Ceník masážního lůžka CERAGEM

Ceník na stažení ve formátu PDF

Často kladené otázky