Kloubové tyčinky grátis k limitované edici Gelo-3 complex

Chcete být zdravější, krásnější a inteligentnější?
Chcete být zdravější, krásnější a inteligentnější?

Chcete být zdravější, krásnější a inteligentnější?

Chcete být zdravější, krásnější a inteligentnější?

Hladujte ... Pod pojmem hladovka některým lidem "běhají husí kůži po zádech" - ano, někteří lidé pociťují při této představě až panický strach - no přejídání se nebojí! ...

Přejídání se bohužel stává běžnou a zcela samozřejmou záležitostí. Ze zdravotního hlediska je to však úplně naopak. To, co si oko neodepře a čeho chuť potěší, ne vždy musí tělu "padnout na užitek". Hubnutí hladovkou je její příjemný vedlejší efekt.

Složení stravy a trávení

Pokud zkombinujeme několik různých potravin složených ze sacharidů, bílkovin i tuků, vzniká paradoxní situace, kdy organismus není schopen nastavení konkrétního trávicího programu. A několik trávicích programů zároveň pracovat nemůže - proto po vydatném obědě pociťujeme únavu. Právě z tohoto důvodu vznikla dělená strava - jídlo je možné dělit na sacharidové, bohaté na proteiny (například i ve formě proteinového nápoje), se zdravými tuky.

Dnes si už málokdo dokáže jídlo zcela odepřít - zejména, když si ho víme tepelně upravit, což způsobuje příjemnou vůni, která nám dráždí chuťové pohárky ... potravinu si umíme i vzhledově krásné a pestře naservírovat, zkombinovat s další ... toto všechno najdeme v nádherných ilustracích různých kuchařských knížek.

Podívejme se na jídlo a hladovku z opačného hlediska

Půst se využíval již na Východě jako prostředek, který nejenže omlazují, ale zejména dodával duchovní čistotu, díky které se zlepšovaly vnímacie schopnosti člověka. Znali a praktikovali ji i Řečtí filozofové Platón, Sokrates a otec medicíny Hippokrates i Ježíš, Ghandi a Mohamed. Každý z nich držel (až 40 denní !!!) post- zejména před nějakou konkrétní úlohou, která vyžadovala úplné soustředění, přemýšlení a zejména vnímání.

Právě zde - před mnoha staletími se již setkáváme s otázkou: je lepší BÝT, nebo MÍT? ...

Hladovka odbourává z organismu škodliviny, posiluje imunitu, je úzce propojena s hubnutím.

Hladovka / půst je proces, kdy tělo hladoví, nedostává žádnou stravu. A to je pro tělo, které bylo zvyklé na pravidelný přísun potravy, najednou šok. Neví, co se děje, proto se staví do obranného postoje: "pomáhá si samo, jak umí" aby přežilo.

Jako zdroj energie využívá zásoby sacharidů, později tuků a bílkovin. Přitom likviduje nemocné buňky a toxiny. Látky vzniklé rozpadem starých a odumřelých buněk organismus využije a na jejich místě vytvoří nové. A toto je velmi pozitivní informace, protože omlazení organismu se dá skutečně vidět i pouhým okem.

Prázdny tanier s príborom a metrom

Zásady hladovění

Na hladovku je vhodné tělo předpřipravit - vyloučit maso, zmenšovat porce, přechod od tuhé stravy k tekuté, trávicí trakt připravit přirozeným vyčištěním například vlákninou Belly Fyto Detox. Během hladovění se organismus přeorientuje z funkce vstřebávací (příjem a zpracování potravy) na funkci vylučovací (vyplavování toxinů).

Jakmile však hladovku přerušíme byť jen malinkým soustem potravy, okamžitě přepíná na metabolismus a proces vnitřní očisty je tak narušen. Proto je třeba vytrvat, proces v žádném případě nepřerušovat. Nejideálnější je hned na začátku si určit svůj cíl. U každého je motivace jiná - může jí být například:

  • zdraví
  • krása
  • inteligence, sebezdokonalení ...

Samozřejmě, hladovění vyžaduje osobní disciplínu a není vhodné pro všechny (zejména ne pro lidi, kteří jsou pod lékařským dohledem a jsou závislí na lécích, těhotné a kojící ženy, děti). Jeho délka je také individuální - každý máme jiné energetické zásoby a zvyky. Každopádně: minimálně 1 den hladovky je pro organismus lepším lékem než jakýkoli jiný suplement. Odvážnější lidé, kteří jsou zdraví, si s klidným svědomím mohou dopřát i 3 dny.

Po takové krátké době asi chytřejší a hezčí nebudeme?, Ale určitě budeme pozorovat pozitivní změny ze zdravotního hlediska.

Po hladovce

Po skončení hladovky začínejte s jedením pomalu. Rovněž je žádoucí tělu dopřát dostatek vitamínů ve formě čerstvého ovoce a zeleniny s vhodnými vitaminovými a minerálními doplňky výživy.

Zdravá a šťastná žena

A víte, že v omlazování můžete ještě pokračovat a způsobů jak být krásnější je několik? S unikátním omlazovačem K2 Anti Age zaženete únavu a vyčerpanost a zvýšíte vitalitu i fyzický výkon. Luxusní přípravek SkinBooster je beauty koktejlem pro vaši pleť, vlasy a nehty. A pokud si na hladovku netroufáte, zkuste se detoxikovat přírodním přípravkem Yucca Shidigera.