Chtěl jsem vyzkoušet, zda jsou produkty opravdu tak kvalitní, jako o nich tvrdí
Chtěl jsem vyzkoušet, zda jsou produkty opravdu tak kvalitní, jako o nich tvrdí

Chtěl jsem vyzkoušet, zda jsou produkty opravdu tak kvalitní, jako o nich tvrdí

Chtěl jsem vyzkoušet, zda jsou produkty opravdu tak kvalitní, jako o nich tvrdí

Zdravím Vás,

jmenuji se Lukáš Eliáš a pracuji jako kondiční trenér ve fitness centru a zároveň se soutěžně věnuji olympíjskému boxu. Ještě jen jako sportovec jsem léta zkoušel téměř všechny doplňky výživy na trhu, jaké byly k dostání. Ale doplňkem od Kompavy jsem se jaksi vyhýbal.

Nejčastěji právě proto, že je to slovenský výrobce, a určitě i kvůli vyšší ceně. Vlastně z tehdejší logiky mi vycházelo, že je to slovenské výroby a co je slovenské nemůže být nic kvalitního, že? A za to mám i tolik platit (za kvalitu se platí, ale tehdy jsem to ještě nevěděl)? Vlastně nač když něco extra, super, bomba, mass-gaint-fit-big zahraniční (většinou původ značky v USA) musí být lepší a je to ještě io tolik levnější?

Kompava u mě dlouho přehrávala. Změnilo se to až na mém trenérském školení, kde jsem se setkal osobně s členem jejich vedení a hodně jsme si o doplňcích stravy a stravě jako takové povídali. Nenutil mi žádné jejich výrobky, ale přesto jsem chtěl vyzkoušet, jestli jsou opravdu tak kvalitní jako o nich tvrdí. Jak jistě víte, každý nový produkt si u každého zákazníka musí projít zkouškou, zda dává, co slibuje, zda na organismus sedí, jestli je pro naše zdraví prospěšný, nebo naopak a podobně. Tak jsem začal zkoušet, byl jsem vlastní laboratorní myš.

První produkt, který prošel zatěžkávací zkouškou byla Kloubní výživa Gelo–3 complex. Hledal jsem dlouho vhodnou výživu pro klouby, která by posílila a dala mým kloubům jistotu ve všech náročných pohybech, které dělám. A změna s kloubovkou GELO–3 Complex byla opravdu pořádná. V té době jsem trpěl častou bolestí ramen jak při boxu, tak při posilování. Bolest neprošla po 1 balení, ale po 2 výrazně poklesla a po 3 byly mé klouby a hlavně ramena téměř jako nová. Doporučuje se brát ji jen na krátké období kdy jen doregenerujete klouby, ale já říkám pokud trénujete každý den, nebo máte i menší bolesti kloubů, neváhejte, hned si ji objednejte. Lepší bolesti předejít, než se s ní pak dlouho trápit. U mě v repertoáru doplňků se již GELO-3 Complex nachází celý rok spolu s Omega-3 mastné kyseliny a Minerální nápoj Acidofit.

Složení výživy pro klouby GELO-3 Complex je vynikající. Máte tam v 1 dávce vše, co vaše klouby potřebují – 8g želatiny, chontroitin sulfát i glukosamin sulfát. Pro ještě lepší regeneraci jsem je kombinoval s MSM - přírodní detoxikace (síra podporuje regeneraci chrupavek) a Omega-3 (také podpora regenerace a protizánětlivé účinky). Nejvíce doporučuji příchuť pomeranč. :)

Druhý produkt, který uspěl na 1* byly Hovězí aminokyseliny Beef Amino Tablety. Jelikož jsem pravděpodobně laktózově intolerantní na proteiny s obsahem mléka mi nedělají dobře na trávicí systém, proto jsou pro mě vhodné proteiny bez laktózy (hovězí a rostlinné). Hovězí proteiny se mi kvalitou nelíbily. Zdálo se mi jako bych pil mouku s vodou. No tohle mi nedalo a ptal jsem se sám sebe, bude to jako s GEL-3? Tak jsem se zase přeměnil na laboratorní myš. A vyplatilo se. Od prvního tréninku jsem cítil mnohem lepší regeneraci, svaly nebyly tak zničeny ani unavené ai svalovice byla menší. A navíc prolin, který obsahují, mi navíc pravděpodobně „spolupracuje“ s GELO-3 a pomáhá regeneraci chrupavek.

Pro Vás mohou být nepraktické mega velké tablety (já je zapíjím po 5), ale hovězí protein Mini Beef Amino Tablety 900mg budou pro vás tou správnou volbou. Tímto pádem je vyřešen každý nedostatek a pokud Vám mléčná složka v proteinech vadí, tak horsa na ně. Vřele doporučuji!

S pozdravem a upřímným doporučením

Lukáš Eliáš