"převlékáme" produkty  nový dizajn nové etikety

Čím ho na Vánoce potěšit? Tipy na ideální dárky pro muže
Čím ho na Vánoce potěšit? Tipy na ideální dárky pro muže

Čím ho na Vánoce potěšit? Tipy na ideální dárky pro muže

Čím ho na Vánoce potěšit? Tipy na ideální dárky pro muže

Máte pocit, že vybrat vánoční dárek pro svého muže je nemožné? Nechcete spadnout do stereotypu a stupnice nápadů je skoro prázdná? Každá z nás pozná tento pocit a zažívá ho rok co rok. Každoroční dilema, co koupit svému klukovi, bratrovi nebo tatínkovi pod stromeček.

To, co pro nás znamená kosmetika, pro naše pány elektronika. Ale pravdou je, že těmto překvapením jim úsměv na tváři nevyčarujeme. Muži si tyto "hračky" raději kupují sami. Samozřejmě není se čemu divit, taky nás víc potěší odstín rtěnky, kterou si nejdřív samy otestujeme v drogérii nebo parfumérii, no ne? Podívejme se na to z jiného konce - stará známá klasika. Chlapi okolo nás jsou doslova alergičtí na tílka, ponožky, pyžama, župany a podobné super praktické dárky. Když už jsme u módy, muži ji celkem nezatracují. Víc než na dojem však dají na praktičnost tohoto dárku a když už, tak pořádně. Ale řekněme si na rovinu, kousky oblečení jim můžeme koupit během průběhu celého roku.

Tak co teda? My Vám dáme pár dobrých nápadů, Pokud máte doma aktivního sportovce, je to poměrně jednoduché. Kromě toho, že mu můžete koupit hokejovou výstroj, výbavu na kolo, tenisovou raketu, plavky z nejnovější řady nebo kopačky, můžete ho potěšit omnoho zajímavějším dárkem.

Pro svého milého

Sexy tělo, moc svalů, málo tuku, ruku na srdce milé dámy, každá z nás by chtěla takto prezentovat toho svého. Skvělým řešením je produkty Wellness Daily Protein, který můžete doplnit tyčinkou Wellness Bar pro svého mlsouna. Kombinací toho úžasného proteinu, správného tréninku a vyvážené stravy dosáhne vypracovanou postavu rychleji, zdravěji a hlavně s dlouhotrvajícím účinkem. Před den Wellness a v noci ProteinFit 70.ProteinFit 70 představuje noční, lehce stravitelný protein. Zabezpečuje nárůst svalové hmoty během celé noci. Dokonale obnovuje svalstvo po náročném tréninku. Tak proč nedopřát své polovičce regeneraci během noci? Pro napumpované svaly je skvělou volbou ArgiNo drinkArginín je součástí proteinů, které se podílejí taktéž na růstu a udržení svalové hmoty. Součástí sexy mužské postavy jsou buchty na břicu. Takových „vysekanců“ můžeme mít doma s pomocí výrobku K4 Power BCAA.  

Pro tatínka

Vitalita, sexuální apetit, pomalejší přechod do audropauzy. Důležité faktory, které potřebuje každý vitální muž. Koupí Tribulus Terrestris uděláme radost i našim maminkám. Na lepší trávení a kvalitnější využití potravy je vhodné sáhnout po výživovém doplňku s názvem BioEnzyme Complex, ten zabezpečuje efektivní absorpci živin a využití jídla. Jeho rostlinné složení je aktivní při různých hladinách pH. Taktéž redukuje nadouvání a pálení žáhy. Zdravé srdce, cévy, mozek, zrak. To dopřeje našim tatínkům zřejmě každá z nás. Sáhněte po Omega – 3. Svým složením přispívá ke správné funkci srdce a zabraňuje předpokladu kardio - vaskulárních příhod.

Pevně věříme, že jsme Vám pomohli a dnes budete usínat s pocitem, že víte, čím obdarujete své nejbližší pod vánočním stromečkem. Stačí si prolistovat www.kompavacz.cz a tam toho najdete podstatně víc. Jaké jednoduché, že? A vy jste si dělali zbytečné starosti.