Co doporučuje Peter Csonka?
Co doporučuje Peter Csonka?

Co doporučuje Peter Csonka?

Co doporučuje Peter Csonka?

Poslední světové poháry byly pro mě docela únavné. Po závodech v USA jsem hned pokračoval na další dva závody světového poháru ve Španělsku. To znamená, že skoro celý měsíc v kuse je závodník na tréninku a připravuje se na příští soutěž. Je to fyzicky i psychicky velmi náročné.

Jelikož na každý ze závodů jsem musel letět neměl jsem možnost si toho s sebou hodně sbalit. Musel jsem dobře zvážit, jakou výstroj si sebou vzít, abych měl všechno co potřebuji, ale abych se zároveň vešel do váhového limitu. Kromě své vodácké výstroje a oblečení jsem si chtěl s sebou vzít také výživové doplňky. Dost jsem uvažoval nad tím, co s sebou vzít, aby to nebylo velké, ale zároveň, aby z toho byl i dostatečný užitek.

Už předtím jsem četl studii o BCAA a jejich účinku na regeneraci a tak mě napadlo, že by to mohlo fungovat. Balení je malé, lehké a můžu si dovolit vzít i něco jiného.

Kromě toho jsem potřeboval něco k hydrataci a před a během zátěže. Hypofit – perfektní produkt, který má super chuť, rehydratuje, balení dlouho vydrží a navíc se dá pít i místo nějaké limonády či Coca-coly, která vládne v USA. Možná se to nezdá, ale Hypofit může zvýšit výkon a to hlavně tehdy, když je tělo vystaveno zátěži dlouhodobě a svaly ztrácejí laťky potřebné ke kontrakci svalů.

Dál jsem si s sebou vzal ještě pár K-4 Power gel. Důvod? Na závodech máme často více startů po sobě a K-4 Power gel je super rychlá energie. Občas se mi stane, že dostanu útlum, což je asi nejhorší co se mi může stát před dalším startem. K-4 Power gel má povzbuzující účinky, a tak si myslím, že je to super volba. No tak to je asi všechno, já jsem už pobalený a máte-li sport s podobnou zátěží, možná jsem Vás i inspiroval.

Peter Csonka