Získajte teraz balenie Serrapeptase Plus +30% obsahu za cenu klasického balenia. Viac na...

Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Přírodní detoxikační přípravek Yucca pomáhá organismu zbavit se toxinů a usazenin.

Yucca Shidigera
Balení:
Cena:
435 Kč

Základní popis produktu

Hlavními účinnými látkami Yucca Schidigera jsou ve vodě rozpustné stearanové a ve vodě nerozpustné terpenové saponiny. Jejich působení je fyzikální. V lidském organismu se mění na sapogením, který působí jako mýdlo. Sapogeninů způsobuje snížení povrchového napětí buněk tkání na všech plochách v organismu a postupné, pomalé vylučování emulgovaných částic (zkapalněných usazenin) z organismu. Yucca tímto způsobem napomáhá detoxikaci organismu a k odstraňování usazenin ze střeva i stěn cév od nánosu.

Napomáhá při úpravě hladiny cholesterolu v srdečně-cévním systému a usazenin ze sliznice trávicího traktu, pomáhá při úpravě hladiny krevního tlaku. Yucca působí aktivněji při zvýšeném příjmu vlákniny a dostatečném pitném režimu. V jedné dávce je 450 mg účinné látky.

YUCCA obsahuje:

Yucca Shidigera – trvanlivá rostlina stromkovitého vzrůstu

Základní popis produktu

 • Pro osoby, které potřebují silnou očistu pro celý organismus
 • Pro osoby s vyšší hladinou cholesterolu
 • Pro osoby se zanesenými stěnami cév
 • Pro osoby od 15 let

Doporučené dávkování

 • První týden: 1 kapsli ráno na lačno a 1 kapsli večer
 • Druhý týden: 2 kapsle ráno na lačno a 2 tobolky večer
 • Další týdny: po 3 kapsle ráno i večer

Použití

Kapsle zapijte dostatečným množstvím vody. Během kúry je nutné dodržovat zvýšený pitný režim, minimálně 1,5 l tekutin denně. Vhodná je dieta se zvýšeným množstvím vlákniny a zásaditých látek.

Nutriční hodnoty

Yucca shidigera (450 mg), rostlinná kapsle (hypromelóza, uhličitan vápenatý

UPOZORNĚNÍ

Přípravek nesmí být užíván lidmi s voperovým kovovým kloubem a lidmi, kteří mají transplantován celý orgán. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit. Výrobek nepoužívat jako náhradu pestré stravy. Skladujte mimo dosah malých dětí, v dobře uzavřeném obalu při teplotě do 25 ° C. Chraňte před přímým slunečním světlem. Výrobek není vhodný pro děti do 15 let, pro těhotné a kojící ženy. Výrobek je vhodný pro diabetiky a celiatiky.

Rozhodnutí ÚVZSR OHVBPKV / 6741/2010 / Ht

Výrobek neobsahuje konzervační látky, syntetická barviva, ani žádnou látku ze Seznamu zakázaných látek Světového Antidopingového kodexu, ani geneticky modifikované suroviny.

 • Yucca Shidigera

  450 mg
Yucca Shidigera

Recenze produktu

 • 5 hvězdiček
  12 x
 • 4 hvězdičky
  4 x
 • 3 hvězdičky
  0 x
 • 2 hvězdičky
  0 x
 • 1 hvězdička
  0 x

Často kladené otázky

Hlavními účinnými látkami Yucca Schidigera jsou ve vodě rozpustné i nerozpustné terpenové saponiny. Jejich působení je fyzikální a v lidském organismu se mění na sapogením, který působí jako mýdlo. To způsobuje postupné vylučování částic a usazenin z organismu.

Yucca pomáhá hlavně při detoxikaci organismu a k odstraňování usazenin ze střeva, ze sliznice trávicího traktu i stěn cév od nánosu. Při doporučeném zvýšeném příjmu vlákniny a dostatečném pitném režimu může pomoci zbavit tělo několika gramů odpadu, pročistí se střeva a vyloučí se zbytečný odpad.

Yucca pomáhá hlavně při detoxikaci organismu a k odstraňování usazenin ze střeva, ze sliznice trávicího traktu i stěn cév od nánosu. Při doporučeném zvýšeném příjmu vlákniny a dostatečném pitném režimu může pomoci zbavit tělo několika gramů odpadu, pročistí se střeva a vyloučí se zbytečný odpad.

Yuccu nedoporučujeme užívat dlouhodobě. Ideální je si udělat tříměsíční detoxikační kúru pomocí Yuccy během jara a podzimu. Během kúry je důležité dodržovat pitný režim a správnou životosprávu.