Osvěžení a protein? Určitě zkuste nový JUICY PROTEIN Více na...

Dýňové lívance s proteinem
Dýňové lívance s proteinem

Dýňové lívance s proteinem

Dýňové lívance s proteinem

I oblíbené lívance se dají připravit ve zdravé formě. Stačí použít vhodné suroviny, minimum oleje a namísto mouky ovesné vločky s proteinem - super lívance plné bílkovin jsou na světě. Zpříjemněte si podzimní období lahodným receptem, který provoní celou vaši kuchyň příjemnou vůní.

Obsah

Léto je pryč a přicházející podzim nám nabízí zdravé a chutné sezónní suroviny, mezi které jednoznačně patří i dýně. Obsahuje velké množství prospěšných látek, vlákninu, vitamin C a betakaroten. Ať se líbí, nyní ji můžete rafinovaně zakomponovat do oblíbených lívanců.


Potřebujeme

  • 1 odměrka Protein Fit 80 (30g)
  • 1/3  šálku mletých ovesných vloček
  • 1/4 šálku strouhané dýně
  • 1/2 šálku vaječných bílků
  • 1/2 lžičky skořice
  • javorový sirup, ořechy, ovoce podle chuti

Postup

Protein, ovesné vločky, strouhanou dýni, vaječné bílky a pól lžičky skořice spolu pořádně vymícháme. Vzniklou hmotu opékáme na pánvi z obou stran. Lívance ozdobíme a můžeme podávat.
Na závěr přípravy můžete použít čerstvé, ale i lyofilizované ovoce dle vašeho výběru. Polijte javorovým sirupem a posypte ořechy.


Tip 1

Na lívance si můžete připravit chutný termix smícháním nízkotučného tvarohu a proteinu Micellar Casein, který termix osladí i dodá správnou konzistenci. Pro výraznější doslazení přidejte rozmačkaného banán podle chuti.
Pro čokoládovou variantu Termix použijte Micellar Casein příchuť čoko-pomeranč. Takto připravený termix servírujte na lívance.


Tip 2

Pro lidi s laktózovou intolerancí doporučujeme nahradit ProteinFit80 Vegan proteinů nebo proteinem LactoFree 90.


Dobrou chuť!