"převlékáme" produkty  nový dizajn nové etikety

Fitness banánová zmrzlina
Fitness banánová zmrzlina

Fitness banánová zmrzlina

Fitness banánová zmrzlina

Fitness zmrzlina, která je připravena opravdu za několik minut. Na její přípravu stačí pouze 3 ingredience. Po přidání proteinu může sloužit jako chutná alternativa k doplnění těch správných a potřebných živin po sportovním výkonu. Zchladí rozpálené tělo, doplní energii a podpoří rychlejší regeneraci.

Ingredience na přípravu

  • 2 sklenice mandlového mléka (případně jako náhrada poslouží i jiné mléko rostlinného původu)
  • 2 banány
  • 2 odměrky Protein 80 banán
  • stévie podle chuti
  • na ozdobení: arašídové máslo, ovoce, listy meduňky

Postup

Banány si oloupeme, nakrájíme na menší kousky a dáme zamrazit. Po zamrazení banány pořádně zmixujeme na hustou hmotu. Dáváme pozor, aby byla hmota dostatečně vymixovaná na dosažení jemné a lahodné zmrzlinové chuti. Přidáme Protein 80 (nejvhodnější je použít příchuť banán, která podtrhne zmrzlině banánový chuťový akcent) a mandlové mléko. Banány patří do kategorie nejsladší ovoce, ovšem, kdo je milovníkem skutečně sladké chuti, může na dochucení využít steviu. Přírodní sladidlo, které pomáhá při hubnutí, reguluje hladinu cukru a snižuje krevní tlak. Jako poslední krok vytvořenou hmotu nalijeme do plastové nádoby a dáme zamrazit.

Tip 1

Pro dosažení ještě hustší konzistence, můžete namísto Protein 80 použít Micellar Casein, který díky své schopnosti zahustit a dochutit různé krémy udělá vaši zmrzlinu hustší.

Tip 2

Na dozdobení můžete použít lyofilizované ovoce, které můžete obměňovat při každé přípravě, a tím vždy dodat své oblíbené zmrzlině nový ,, šmrnc ".

Dobrou chuť!