Gelo-3 complex pomohl při regeneraci vykloubení ramene
Gelo-3 complex pomohl při regeneraci vykloubení ramene

Gelo-3 complex pomohl při regeneraci vykloubení ramene

Gelo-3 complex pomohl při regeneraci vykloubení ramene

Mé jméno je Peter Csonka a jsem profesionální kajakář. Kajakování na divoké vodě se věnuji už dlouhá léta. Asi jako většinu ostatních vrcholových sportovců tak ani mě neminuly zranění. Tuto sezónu jsem si už myslel, že se nic nepřihodí, nicméně na konec sezóny to není tak náročné a přece.

Vždy když to nejméně čekáš, tak se to stane. Na jednom z posledních závodů této sezóny jsem si při špatně načasovaném záběru vykloubil rameno. Vykloubené rameno na divoké vodě znamená většinou plavání a tedy nechtěné opuštění kajaku. Peřej, kde jsem musel vyplout, opravdu patří mezi těžší a plavání nebylo příjemné. Ven jsem se dostal s pomocí mých kamarádů. Už v nemocnici, kde mi rameno nahodili, jsem měl tušení, že to bude boj opět se dostat do kondice. Přemýšlel jsem, jak bych mohl urychlit rekonvalescenci, začal jsem užívat kloubní výživu.

Samozřejmě vím, že nemohu očekávat zázraky a že budu muset podstoupit všechna vyšetření a pravděpodobně i operaci ramene. Avšak za pokus to stojí ai malé zlepšení bude vítáno. Po asi dvou týdnech jsem šel na magnetickou rezonanci a po třech týdnech jsem měl kontrolu u lékaře. Můj ortoped byl překvapen, jakou hybnost jsem v rameni dosáhl už po třech týdnech od vykloubení. Já jsem se totiž snažil hned jak se dalo a bolesti prošly rukou hýbat a jemně cvičit. Po každém cvičení jsem si dával i doplňkovou výživu na klouby od Kompavy, mix Gelo-3 complex s MSM a vitamínem C.

Teď to je začátek 6 týdne po mém úrazu a já jsem zpátky v plné kondici a ve dvoufázovém tréninku. Na další týden mám naplánovanou operaci. Pro operaci jsem se rozhodl po rozhovoru s mým doktorem. I když říkal, že se ještě nesetkal s tak rychlou regeneraci, ale i tak je potřeba operativního zákroku.

Chci zůstat ve vrcholovém sportu a nemůžu si dovolit další poškození vykloubením a proto mi rameno musí zpevnit. Já pořád tvrdě trénuji a věřím, že když budu mít svaly opět v plném výkonu bude se mi doba rekonvalescence po operaci zkracovat. Jakmile se bude dát tak znovu nasadím doplňkovou výživu na klouby od Kompavy a budu doufat, že to nebude trvat dlouho než si sednu do svého kajaku.