Osvěžení a protein? Určitě zkuste nový JUICY PROTEIN Více na...

Hovězí aminokyseliny (Beef Amino)
Hovězí aminokyseliny (Beef Amino)

Hovězí aminokyseliny (Beef Amino)

Hovězí aminokyseliny (Beef Amino)

Hovězí maso patří mezi nejlepší zdroj kvalitních bílkovin. Obsahuje vysoké množství esenciálních aminokyselin, vitamínů a minerálů. Také je bohatým zdrojem kreatinu, který účinně zvyšuje svalovou sílu. Velkým překvapením může být fakt, že hovězí maso obsahuje vysoké množství karnitinu, který pomáhá transportovat mastné kyseliny do míst, kde se mohou účinně spalovat (mitochondrie).

Kvalita hovězího masa závisí na způsobu chovu skotu. Ten je však dnes bohužel na velmi nízké úrovni. Zvířata jsou krmena nevhodnou stravou, jsou chováni ve špatných hygienických podmínkách a mají málo pohybu. Toto vše přímo ovlivňuje výslednou kvalitu masa. Radikálně se mění poměr mastných kyselin v mase ve prospěch nevhodných omega-6 mastných kyselin, tuk v mase může obsahovat stopy antibiotik, které byly zvířatům během chovu podávané a nevhodné (špatné) hygienické podmínky zvyšují pravděpodobnost kontaminace masa nebezpečnými parazity. Těmto a dalším negativům se lze vyhnout koupí organického masa z certifikovaných BIO chovů, které splňují vysoké požadavky na kvalitu. Takové maso je už však podstatně dražší a ne vždy dostupné.

Pro všechny aktivní i rekreační sportovce, kteří konzumují hovězí maso pravidelně pro vysoký obsah bílkovin (aminokyselin), vitamínů a minerálů, nabízíme další alternativu jak doplnit (přijmout) všechny živiny obsažené v hovězím mase bez výše zmíněných rizik. Společnost Kompava uvádí na trh horkou novinku - Beef Amino tablets.

Beef Amino tablets jsou zdrojem čistého hovězího proteinu. Jsou vyráběny z kvalitního hovězího masa (žádný hydrolyzát želatiny) speciální technologií, která zaručuje zachování všech důležitých živin. Dokonalé aminokyselinové spektrum podporuje maximální svalový růst (anabolický efekt), výrazně zlepšuje dusíkovou bilanci a přispívá k tvorbě důležitého kolagenu.

Tablety obsahují přirozeně vysoké množství kreatinu, vitamínů a minerálů. Jsou bez tuku, cholesterolu a laktózy. Kromě vegetariánů jsou vhodné úplně pro každého.