NOVINKA: oblíbený bezlaktózový protein nyní v novém cenově výhodnějším balení

Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Indikační papírky Dvojitá kontrola pH moči

Snadné a rychlé stanovení hladiny pH.

Indikační papírky Dvojitá kontrola pH moči
Balení:
Cena:
244 Kč

Základní popis produktu

Papírky slouží k měření pH moči, ze kterého je možné zjistit skutečný stav zakyselení organismu. Dlouhodobé zakyselení organismu způsobuje různá onemocnění a záněty v organismu, které se mohou přeměnit na chronická onemocnění. Pokud se vaše pH pravidelně dostává ze zásaditého prostředí do kyselého jde o acidózu - poruchu ideální rovnováhy kyselin a zásad. Na základě indikačních papírků lze svůj stav pravidelně kontrolovat, vylepšovat a vzmáhat. 

Indikační papírky jsou šetrné k životnímu prostředí a jsou vyrobeny unikátním způsobem, kde výsledná změna barvy je výraznější, zřetelnější a trvanlivější, dokud papírek neuschne. Každý papírek je dostatečně dlouhý. Indikátorové plochy jsou umístěny až na spodním okraji a uživatel je tak chráněn před postříkáním zkoušenou kapalinou. Pro zvýšení přesnosti při odečítání hodnot pH jsou papírky vybaveny dvěma indikátorovými plochami. To umožňuje snadné a rychlé stanovení hladiny pH testované kapaliny. Balení dále obsahuje dvouřadé srovnávací barevnou stupnici s jasně odlišitelnými kombinacemi pro dané hodnoty pH. V konečném výsledku tyto papírky poskytují indikaci pH testované kapaliny rychle, přesně a efektivně z hlediska nákladů.

Návod na použití

Indikační papírek vložte do proudu moči na 2 sekundy, setřeste od zbytku tekutiny, měření doporučujeme převést ráno na lačno. Papírek přiložte k barevné škále stupnice do 40 sekund, zatímco moč neuschne a porovnejte své pH.

UPOZORNENÍ

Skladujte v originálním obalu, v suchu, nevystavovat slunečnímu záření, vlivu kyselin nebo alkalických plynů a výparů.

Recenze produktu

 • 5 hvězdiček
  2 x
 • 4 hvězdičky
  1 x
 • 3 hvězdičky
  0 x
 • 2 hvězdičky
  0 x
 • 1 hvězdička
  0 x

Často kladené otázky

Při špatném výsledku se doporučuje v první řadě upravit stravu a po čase měření opakovat a sledovat zda se výsledky zlepšují. Pokud by byly delší dobu špatné, doporučuje se konzultovat s lékařem.

Je možné věřit každému výsledku, ale doporučuje se testovat pravidelně, nebo alespoň více krát, neboť na pH moči ovlivňuje mnoho faktorů. Může se stát že jedno měření může být ovlivněno faktorem, který se nevyskytuje u Vás běžně.