Jak mi K2 Antiage změnil život :-)
Jak mi K2 Antiage změnil život :-)

Jak mi K2 Antiage změnil život :-)

Jak mi K2 Antiage změnil život :-)

Ke K2 Antiage jsem se dostala na Interbeauty . Jakmile první mě zaujala věta na letáčku : na aktivní vychytávání volných radikálů vznikajících při kouření a věta : na dostatečnou regeneraci a detoxikaci buněk poškozených toxiny . Bohužel jako kuřačka , která si uvědomuje všechny špatné vlivy kouření ... právě toto byl impuls ke koupi K2 . Velkou pozornost jsem nedávala přednostem , které K2 nabízí . Jako například : zlepšuje využití kyslíku buňkou , má omlazující účinky - vždyť jsem přece ještě mladá :-) Zlepšuje adaptační vlastnost organismu na různé procesy stárnutí , jakož i stres , spánek a plodnost . To se mě také netýkalo :-) Jako například i vlastnost , že K2 pomáhá zlepšovat stavy únavy a vyčerpání a má pozitivní vliv na paměť a koncentraci . Detto ...

Ale během užívání K2 Antiage se se mnou jakoby děly zázraky . Nikdy před tím jsem neměla problém se spánkem . To , že jsem se ráno budila rozlámaný a častokrát nevyspalá snad známe každý a bereme to jako samozřejmost . Co se však stalo jsem skutečně nečekala :-) Asi po 2 týdnech užívání K2 Antiage jsem se ráno budila maximálně svěží , odpočatá a vyspat do růžova . Skutečně musím říci, že tak dobře a tvrdě jsem se min . 3 roky nevyspala . Čili dát si K2 Night před spaním byla pro mě obrovská radost jít do postele :-)

Další zajímavost byla , když jsem se i po pár skleničkách vína ráno probudila svěží . Každý z nás určitě rád vypne po celém týdnu a dopřeje si 1-2 sklenice kvalitního vínka- tedy v mém případě :) Mě osobně to vždy zcela vyčerpalo a ráno jsem se budila nepoužitelná . Až během užívání K2 Night jsem zjistila , že i přes " prodloužené páteční noci " dokážu v sobotu ráno fungovat zcela na plně duplexním Bomba !

No a to , kolik energie , koncentrace a schopnosti soustředit se a podávat plný výkon během dne ... to ani nevím popsat slovy . Prostě něco fantastické . K2 Antiage jsem užívala měsíc čili jedno balení . Dala jsem si po něm měsíc pauzu , během níž jsem si tělo detoxikováno pomocí detoxikačního doplňku Yucca a Acidofitu . Díky odbornému poradenství od firmy Kompava , ať už online chat nebo mailová komunikace , jsem se dozvěděla velmi mnoho zajímavostí o doplňcích výživy io tom , jak působí na mé tělo ...

Díky potravinovým doplňkem jsem si uvědomila, že sice dodávám tělu potřebné minerály , živiny , spouštím detoxikační procesy ... a přesto to vše zabíjím kouřením , což je naprosto kontraproduktivní ! A tady jsem si řekla DOST . Při psaní této reference je to přesně měsíc co nekouřím :-)

Nevím jestli právě díky K2 Antiage . Ale vím , že právě díky němu se to celé začalo :-) Těším se na další kúru , s jejíž zkušenostmi se s Vámi ráda podělím .

Petronela Jesenáková , Ing . 30 let